Gyvenamojo namo aiškinamasis raštas


Įvadas. Projektiniai sprendimai. Pamatai. Sienos ir saramos. Perdangos. Langai ir durys. Laiptai. Grindys. Stogas. Išvados. Literatūra.

Laiptams šiamė gyvenamajame name yra speceliai tam skirta vieta (niša) jų irengimui. Laiptais patenkama į skirtinguose lygiuose esančias patalpas, taip pat jie svarbūs ir kaip interjero dalis, kuri kartu su aplinka sudaro vientisą vidaus stilių. Šiame pastate laiptai yra išoriniai ir vidiniai. Juos sudaro laiptatakis, turėklai, aikštelė, laiptasijos ir pakopos. Laiptai buvo parinkti mediniai, dvieju laiptatakiu. Laiptų aikštele išlieta iš betono monolito. Laiptų konstrukcija atremta į monolitinę aikštelę.

Išoriniai laiptai įrengiami abejose pusese, tiek avariniame išejime tiek pagrindiniame iejime. Laiptu konstrukcija bus gelžbetonines konstrukcijos. Laiptus sudaro laiptatakis, pakopos ir aikštelė.

Individualaus gyvenamojo namo grindys yra dviejų rūšių. Jos įrengiamos ant grunto paviršiaus. Pasirenkant grindų konstrukcija, buvo atsižvelgiama į tai, kad jos būtų:

Keraminių plytelių danga yra naudojama šioms patalpoms: pirmo aukšto sanitarinis mazgas, tambūras, katelinėję bei virtuveję.

Keraminės plytelės puikiai tinka gyvenamajam pastatui, jas lengva valyti, yra ivairiu raštų. Keraminės plytelės naudojamos šildomoms grindims.

Parkėto plytelių danga yra naudojama visoje likusioje pastato pusėję. Mediena nuo senoves naudojamą statybose, ji simbolizuoja atsparūma, ilgaamžiškūma bei kokybę, todel kiekvienam malonu matyti bei jausti mediena po kojomis.

Parkėto rūšiu, spalvu, klojimo būdu yra daugybe, šiame pastate buvo parinktas mozaikinis parkėtas iš ąžuolo.

Projektuojamas pastatas yra su dvišlaičių stogu. Stogo nuolydis - 30. Stogas surinktas iš medienos, pagrinde suguldomos gegnės 50x150mm kurios remiasi ant murloto kurio skerspjūvis 100x100mm, veliau jos yra sustiprinamos savaržomis 40x120mm, bei iremiami spyriai 100x100mm, kurie laiko apkrova kuri tenka stogui. Pries grebestus 250x100mm yra aptraukiama difuzinė plevelė, ant grebestu kabinamos čerpės. Prie stogo yra tvirtinami lietvamzdžiai kuriu nuolydis yra 1.4%.

Pagal duotą užduotį parinkau pastato konstrukcinę schemą bei planinius tūrinius pastato sprendimus.

J. Jupatova, A. Kiruzel. Pastatų konstrukcijos. Pirmojo kursinio darbo rengimo metodinės rekomendacijos. – Vilnius,2011.- 47p.

  • Statyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 494 KB
  • 2014 m.
  • 20 puslapių (2004 žodžiai)
  • Universitetas
  • Borislavas
  • Gyvenamojo namo aiškinamasis raštas
    10 - 2 balsai (-ų)
Gyvenamojo namo aiškinamasis raštas. (2014 m. Vasario 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/gyvenamojo-namo-aiskinamasis-rastas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 06:07
×