Gyvenamojo namo projektas


Gyvenamojo namo projektas kursinis darbas. Statybos referatai pirmo auksto planas perdangos ploksciu planas pamatu. Apdailos darbu sanaudu ir darbo uzokescio kalkuliacija. Pirmo aukšto namo brezinys. Namo pirmo auksto aukstis. Namo projektas kursinis. Individualaus gyvenamojo namo projektas aprasymas. Gyvenamojo namo gaisrinės saugos dalis. Individualaus gyvenamojo namo projektas. Ploksti stogai irengimas.

Aiškinamasis raštas. Pastato charakteristika. Pastato konstrukciniai sprendimai. Inžinerinės komunikacijos. Darbo metodų parinkimas ir aprašymas. Šiluminės įzoliacijos įrengimas. Garso izoliacijos įrengimas. Kiaurymėtos perdangos plokštės. Stogo konstrukcijos įrengimas. Apdailos darbai. Grindų įrengimas. Darbų kokybės reikalavimai. Hidro, triukšmo ir šilumos izoliacijos darbai. Stogo uždengimo darbai. Apdailos darbai. Grindų įrengimo darbai. Darbo ir priešgaisrinės saugos reikalavimai. Skaičiuojamoji dalis. Darbų kiekių skaičiavimas. Darbo ir mašinų sąnaudų bei medžiagų skaičiavimas. Montavimo kranų parinkimas. Techniniai - ekonominiai rodikliai. Statybos kalendorinis planavimas. Perdangos plokščių montavimo technologinė kortelė. Naudojimo sritis. Statybos proceso atlikimo technologija ir organizavimas. Reikalavimai, keliami kokybei, ir darbų priėmimas. Darbo sąnaudų, mašinų darbo laiko ir užmokesčio kalkuliacija. Materialiniai bei techniniai ištekliai.

Suprojektuotas namas yra su mansarda. Skirtas gyventi 4–5 asmenų šeimai. Pirmame aukšte yra garažas vienam automobiliui, tambūras, svetainė, virtuvė, sandėliukas, katilinė, vonia ir darbo kambarys. Bendras pirmo aukšto plotas – 147,2 , o naudingas plotas – 132,2 .

Antrame aukšte yra holas, vonia, miegamasis, du vaikų kambariai ir balkonas.Bendras antro aukšto plotas – 125,87 , o naudingas plotas – 115,87 . Gyvenamas palėpės plotas – 125,87 .

Pastato matmenys pagal išorinį kontūrą yra 17,75x10,4m . Aukštis iki stogo kraigo –7m. Pirmo aukšto lubų aukštis – 2,96 m. Namas sklype pastatytas taip kad pagrindinis įėjimas būtų atsuktas į pietus.

Pamatai juostiniai, išlieti iš betono ant sutankinto grunto. Kadangi gruntas stiprus, tai banketės nededamos. Pamatų plotis ties išorinėmis sienomis yra 290mm, ties vidinėmis laikančiomis sienomis – 200mm, o gylis 1900mm, t.y., žemiau grunto įšalimo ribos. Po lauko laiptais yra išlieti 300mm gylio pamatai. Taip pat išlieti 300mm gylio pamatai po pandusu.

  • Microsoft Word 136 KB
  • 2012 m.
  • 28 puslapiai (8707 žodžiai)
  • Universitetas
  • Zenia
  • Gyvenamojo namo projektas
    10 - 1 balsai (-ų)
Gyvenamojo namo projektas. (2012 m. Gegužės 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/gyvenamojo-namo-projektas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 08 d. 00:02
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo