Gyvenimas - vertybių mugė


Gyvenimas vertybiu ar tustybiu muge. Gyvenimas vertybių ar tuštybės mugė. Gyvenimas tustybiu ar vertybiu muge. Vytautas mačernis "gyvenimas - vertybių ar tuštybių muge". Gyvenimas tustybiu muge. Gyvenimas vertybiu ar tustybes muge v. macernis. Gyvenimas vertybiu ar tustybiu muge vytautas macernis. Mokėkime gyventi nors dūztančiose formose rasinys.

Gyvenimas - vertybių. (o gal tuštybės?) mugė. Tuštybė pagal V. Tekerėjų (XIX a. ). Tuštybė pagal V. Mačernį (XXa. ). Tuštybė pagal V. Mačernį. Tuštybė pagal L. Donskį (XXI a. ). Vertybės pagal. Vertybių mugė!!! Egzodo literatūra. Kas yra egzodas? Kodėl lietuviai patyrė egzodą? Lietuvių egzodo literatūra. Egzodo rašytojai. Egzodo poetai. Žemininkai. Žemininkų poezija. Vytautas. Mačernis. “Mokėkime gyventi ir dūžtančiose formose”. 1921 -. Išskirtinumas. Poezija. Nuolat ieškantis. Laimės akimirkų. Tėviškės ramybės, namų. Ar atrandantis??? Nesuvokiantis savęs ir pasaulio. Daug ko. nesuprantantis. Liūdintis. Ieškantis. Savaip besimeldžiantis. Bandantis susigrąžinti prabėgusį laiką. Vienišas, nes kitoks. Vienišas, todėl ir kenčiantis. Kenčiantis. Bet išdidus. Nuolat ieškantis. Bet nerandantis. Ieškantis laisvės. Todėl nuolatinis piligrimas. Keliautojas. Atspėjęs savo likimą. Nujautęs savo išėjimą. Namų darbas - ilgalaikė užduotis.
  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 1925 KB
  • 2014 m.
  • 52 puslapiai (1487 žodžiai)
  • Ivetta
  • Gyvenimas - vertybių mugė
    10 - 4 balsai (-ų)
Gyvenimas - vertybių mugė. (2014 m. Gegužės 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/gyvenimas---vertybiu-muge.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 08:17
×