Gyvenimas didžiausia vertybė


Rašinys apie gyvenima. Gyvenimo vertybes rasinys. Gyvenimas rasinys. Gyvenimo vertybes. Kas yra gyvenimas rasinys. Rasiniai apie gyvenima. Gyvenimas didziausia vertybe rasinys. Vertybes gyvenime. Kas yra vertybe. Ar gyvenimas didziausia vertybe.

Dažnai nesusimąstome, koks yra svarbus mūsų gyvenimas. Daug kas gali net pasakyti, jog jiems jis yra nesvarbus ir nebijo mirti, tačiau retas, kuris galėtų pasakyti tą patį, kuriam jau teko kovoti su mirtimi ar būti netoli jos. Mes dažniausiai nesuvokiame gyvenimo vertės, darome tai ko nereikėtų: nesaugome savęs, būname neatsargūs.

Yra daug žmonių, kurie žlugdo save ir savo gyvenimą. Kai kurie jį sunaikina savižudybėmis, tačiau didžioji dalis jį naikina alkoholiu bei narkotikais patys to nepastebėdami, kiti – eina per gatvę ne tam skirtose vietose, eidami per pėsčiųjų perėjas net neapsidairome ir einame lyg juose mus kažkas saugotų, neblaivūs sėdame prie automobilio vairo ar norėdami pasirodyti geresniais nepasirenkame saugaus greičio. O viso to pasėkmės būna labai skaudžios – draugų, artimųjų ir mūsų pačių mirtys. Per televiziją, radiją ar laikraščiuose netrūksta pranešimų apie įvykusias avarijas ir jose žuvusius žmones. Nesenai buvo rašoma apie jaunuolį, kuris automobiliu lėkė dideliu greičiu ir padaręs avariją pasišalino iš įvykio vietos, o jo draugas važiavęs kartu – žuvo. Taip pat vis dažniau girdime pranešimus apie neblaivių policininkų sukeltas avarijas. Gavome nuostabią dovaną – gyvenimą, tad išmokime jį saugoti.

  • Microsoft Word 3 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (325 žodžiai)
  • Mokykla
  • Lukas
  • Gyvenimas didžiausia vertybė
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Gyvenimas didžiausia vertybė. (2011 m. Gegužės 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/gyvenimas-didziausia-vertybe.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 20 d. 07:51
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo