Gyvenimo prasmė kaip žmogaus kūryba


Gyvenimo prasmė kaip žmogaus kūryba. Kas yra žmogaus. Žmogaus gyvenimas. Žmogaus gyvenimas yra laiko tarpas nuo gyvybės užsimezgimo iki mirties momento. Gyvenimo prasmė. Gyvenimo prasmė – vienas esminių filosofinių. Kūryba apskritai yra žmogiškojo bendravimo būdas kurti norisi. Skafandras ir drugelis. Pagrindinį filmo veikėją ištiko insultas ir iš komos jis atsibudo visiškai paralyžiuotas. Žmogaus gyvenimo prasmė yra kūryba. Naudota literatūra.

Kas yra žmogaus gyvenimas? Kas yra prasmė? Kas yra kūryba? Žmogaus gyvenimo prasmė yra tobulėjimas ir kūryba. Skafandras ir drugelis. Naudota literatūra.

Žmogaus gyvenimas yra laiko tarpas nuo gyvybės užsimezgimo iki mirties momento. Patogumo dėlei priimkime prielaidą, kad gyvenimas prasideda gimimu, o baigiasi mirtimi.

Pagrindinį filmo veikėją ištiko insultas ir iš komos jis atsibudo visiškai paralyžiuotas, bet tai nesutrikdė jo mąstymo, jausmų ir suvokimo. Dvasia veržte veržėsi iš skafandru virtusio kūno, bandė iš jo išskristi kaip drugelis ir vienintelis užsiėmimas kuris dar teikė malonumą, tai buvo rašymas, kurio pagalba vyras galėjo reikšti savo jausmus, mintis, bendrauti su aplinkiniu pasauliu.

  • MS PowerPoint 1005 KB
  • 2016 m.
  • 9 puslapiai (258 žodžiai)
  • Martynas
  • Gyvenimo prasmė kaip žmogaus kūryba
    10 - 8 balsai (-ų)
Gyvenimo prasmė kaip žmogaus kūryba. (2015 m. Balandžio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/gyvenimo-prasme-kaip-zmogaus-kuryba.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 03 d. 08:02
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo