Gyvenimo prasmė


Gyvenimo prasme rasinys. Kokia gyvenimo prasme rasinys. Rašinys gyvenimo prasme. Rasinys apie gyvenimo prasme. Žmogaus gyvenimo prasme rasinys. Rasiniai apie gyvenimo prasmę. Gyvenimo tikslas rasinys. Gyvenimo prasme referatas. Kokia zmogaus gyvenimo prasme rasinys. Kas yra gyvenimo prasmė rašinys.

Įvadas. Gyvenimo prasmė. Menas gyventi. Gyvenimo tikslas. Gyvenimo filosofija. Sielos atradimas, kaip gyvenimo tikslas. Požiūris į gyvenimą, per apaštalo petro asmenybę. Atradęs tiesą atrasi net ik save. Išvados. Literatūros sąrašas.

Galbūt kiekvienam buvo kilusi mintis, jog niekas iš tikrųjų neturi jokios prasmės, nes po poros šimtų metų visi vis vien mirs. Tai gana keista mintis, nes ne aišku, kodėl faktas, jog po kelių šimtų metų visi bus kapuose, turi byloti žmonių dabartinių darbų beprasmiškumą.

Atrodo, tarsi idėja, jog visi žmonės yra lenktynių dalyviai, mėginantys pasiekti savo tikslus ir kaip nors įprasminti savo gyvenimą, bet kad tokia pastanga turi prasmę tik tuo atveju, jeigu jos rezultatas būtų amžinas. Tačiau jis negali būti amžinas. Net jeigu bus parašytas literatūros šedevras, kuris bus skaitomas tūks¬tančius metų ateityje, vis dėlto galiausiai saulės sistema atvės arba visata kolapsuos, ir visi pastangų rezul¬tatai išnyks be pėdsakų. Šia prasme negalima tikėtis net dalinio nemirtingumo. Jeigu veikla apskritai turi kokią nors prasmę, tai ją reikia atrasti savo pačių gy¬venime.

Kodėl ją taip sunku atrasti? Galima paaiškinti dau¬gumos savo veiksmų prasmę. Žmonės dirba tam, kad užsidirb¬tų pragyvenimo priemonių sau ir galbūt savo šeimai. Valgo, todėl, kad būna alkani, miega, nes bū¬na pavargę, eina pasivaikščioti arba kviečia į svečius bičiulį, nes tai visiems teikia malonumo, skaito laikraščius, nes nori susivokti, kas dedasi pasaulyje. Žmonės jaustųsi nelaimingi negalėdami tokiais dalykais už¬siimti; tačiau kur didžioji problema?

  • Microsoft Word 20 KB
  • 2012 m.
  • 13 puslapių (2846 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lukas
  • Gyvenimo prasmė
    10 - 1 balsai (-ų)
Gyvenimo prasmė. (2012 m. Balandžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/gyvenimo-prasme.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 07 d. 23:22
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo