Gyvenimo prasmės paieškos pagal A. Maceiną


Gyvenimo prasmės paieškos (pagal A. MaceinąĮvadas. Darbo tikslas pristayti gyvenimo prasmę pagal A. A. Maceina. Antanas Maceina gimė 1908 m. Sausio 27 d. Bagrėnų kaime, Ašmintos valsčiuje. M. Vėl grįžo į seminariją, tačiau kunigu taip ir netapo. Kiekvienas žmogus. Gyvenimo prasmė. Literatūroje gyvenimo prasmė yra apibūdinama taip Gyvenimo prasmė – vienas esminių filosofinių. Filosofinėje literatūroje gyvenimas be prasmės prilyginamas gyvenimui - buvimui ar egzistavimui. Lietuvių filosofas. Taigi, apibūdinti kas tai gyvenimo prasmė labai sunku. Išvados. Gyvenimo prasmės klausimas yra aktualus kiekvienam šiandieniniam žmogui Tik nedidelė dalis žmonių teigia. Literatūros šaltiniai.


Darbo tikslas: pristayti gyvenimo prasmę pagal A. Maceiną Uždaviniai: Paaiškinti gyvenimo prasmės sąvoką Pateikti A. Maceinos biografiją Išanalizuoti gyvenimo prasmės sąvoką pagal filosofą Apibūdinti ir pateikti savo asmeninę patirtį Tyrimo metodai: mokslinės ir kitos literatūros analizė.

Lietuvių filosofas – A. Maceina, mano “kad žmogaus prasmė yra sudaryta iš žmogaus vidinio gyvenimo turinio ir pagrindų”.

Taigi, apibūdinti kas tai gyvenimo prasmė labai sunku, nes kiekvienas suvokiame skirtingai. Mano manymu, gyvenimo prasmė yra džiaugtis kiekviena minute, daryti tai ką mėgsti ir ką nori daryti, man tai yra gyvenimas. Gyvenimo prasmė yra būti su žmonėmis, kuriuos myli ir kurie myli tave. Tai yra vienas iš svarbiausių žmonijos klausimų. Tačiau šiam klausimui, atsakymo nėra, Nes į jį atsako kiekvienas žmogus sau pats, ir to nepritaikysi kitam.

Gyvenimo prasmės klausimas yra aktualus kiekvienam šiandieniniam žmogui Tik nedidelė dalis žmonių teigia, kad atrado savo gyvenimo prasmę A. Maceina teigia, kad gyvenimo prasmė yra mūsų viduje Rašydama šį darbą, supratau, kad gyvenimo prasmė yra tai ką tu darai, kas tau patinka ir ką tu nori daryti.

  • MS PowerPoint 4031 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (502 žodžiai)
  • Kolegija
  • Monika
  • Gyvenimo prasmės paieškos pagal A. Maceiną
    10 - 1 balsai (-ų)
Gyvenimo prasmės paieškos pagal A. Maceiną. (2019 m. Vasario 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/gyvenimo-prasmes-paieskos-pagal-a-maceina.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 16 d. 02:23
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo