Gyvenimo prasmės problema Mykolaičio-Putino romane „Altorių šešėly“


Gyvenimo prasmes problema putino altoriu sesely. Gyvenimo prasmes problema putino romane altoriu sesely. Ka apie savo gyvenimo prasme masto liudas vasaris. Gyvenimo prasme problema putino altoriu sesely. Altoriu sesely gyvenimo prasme. Gyvenimo prasmes problema putino romane altoriu sesely rasinys. Gyvenimo prasmes problema altoriu sesely. Altoriu sesely rasinys. Altoriu sesely rasiniai. 0.

Gyvenimo prasmės problema Mykolaičio-Putino romane „Altorių šešėly“.

Romane „Altorių šešėly“ vaizduojamas Liudo Vasario vidinis konfliktas tarp kunigo pašaukimo ir poeto talento, noro kurti, būti paprastu žmogumi. Tada Vasaris suabejoja, ar jo gyvenimo prasmė yra kunigo kelias. Liudas Vasaris gyvenimo prasmę suvokia kaip naudingą veiklą visuomenei ir savo šaliai, bet ta veikla turėtų teikti džiaugsmą jam pačiam. Vasaris suvokė kunigystės naudą, tačiau tai nedarė jo laimingą ir dėl to labai sielojosi. Jis savo jautria, meniška siela jautė, kad bažnyčios apeigos jo taip nejaudina kaip gamta ir galimybė būti joje. Jis kunigo darbą suvokė kaip ypatingą jausmą, rodantį, kad jis yra Dievo pasiuntinys Žemėje, bet Vasaris šio jausmo nejautė.

  • Microsoft Word 10 KB
  • 2014 m.
  • 1 puslapis (427 žodžiai)
  • Mokykla
  • Aistė
  • Gyvenimo prasmės problema Mykolaičio-Putino romane „Altorių šešėly“
    10 - 6 balsai (-ų)
Gyvenimo prasmės problema Mykolaičio-Putino romane „Altorių šešėly“. (2014 m. Balandžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/gyvenimo-prasmes-problema-mykolaicio-putino-romane-altoriu-sesely.html Peržiūrėta 2018 m. Rugpjūčio 20 d. 19:36
×