Gyventojų gimstamumas ir mirtingumas autoavarijose


Lietuvos gyventojų gimstamumas ir mirtingumas autoavarijose. Autoavarijoje mirtingumas. Gimstamumas ir mirtingumas referatas. Afrikos gimstamumas ir mirtingumas. Autoavarijos referatas. Gimstamumo ir mirtingumo statistika mokslo baze. Gimstamumas mirtingumas referatas. Gimstamumo statistika referatas.

Įvadas. Gimstamumas es. Gimstamumas lietuvoje. Mirtingumas autoavarijose. Išvados. Literatūra. Šiame darbe aš pasirinkau palyginti du statistinius rodiklius: gimstamumą ir vieną iš mirtingumo piežaščių – nelaimingi atsitikimai kelyje(mirtingumas autoavarijose). Nors tai yra skirtingi statistiniai rodikliai, tačiau ryšys tarp jų yra.

Gyventojų skaičius Lietuvoje sparčiai mažėja. Gyventojai – tai nuolat Lietuvos Respublikos teritorijoje gyvenantys asmenys. Priežastys įtakojančios tai -mažas gimstamumas bei didelis mirtingumas.

Šiame darbe pabandysiu palyginti Lietuvos ir kitų ES šalių gimstamumą ir mirtingumą.

Daugumoj šalių šis rodiklis sumažėjo, tai reiškia kad mirtingumas autoavarijose sumažėjo.Tai iš tikrųjų nustebino.

Liūdina tai, kad vyrų mirtingumo rodiklis per 2002m. ir 2003 m.Lietuvoje sparčiai kilstelėjo.

Natūralu, kad moterų mirtingumas autoabarijose yra mažesnis negu vyrų.

Kaip galime pastebėti didžiausias pokytis vyrų mirtingumo rodiklyje per du paskutinius metus buvo Liuksemburge.Tai pokytis į gerąją pusę ir tai reiškia kad vyrų mirtingumas autoavarijose sumažėjo.

Moterų mirtingumo autoavarijose rodiklis labiausiai iš ES šalių nusmuko Estijoje.

Kaip matome yra tokių šalių kurių šis rodiklis pasikeitė į neigiamą pusę pvz. Vyrų: Lietuva, Olandija ir moterų : Latvija, Malta

Šiame grafike matome kaip kito vyrų mirtingumo rodiklis ES šalyse per 2003 m. Atsispindi kuriose šalyse šis rodiklis mažas, o kuriose didesnis. Akivaizdu, kad mūsų šalis pirmauja (blogaja prasme). Žemiausias šis rodiklis yra Maltoje.

Šioje skritulinėje diagramoje pavaizduota moterų mirtingumo autoavarijose rodikliai ES šalyse 2003 m..Blogiausias rodiklis Latvijoje, sekantis Lietuvoje ir t.t.(žr.grafike) .Mažiausias rodiklis Maltoje, Olandijoje.

  • Microsoft Word 98 KB
  • 2016 m.
  • 15 puslapių (2913 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gyventojų gimstamumas ir mirtingumas autoavarijose
    10 - 2 balsai (-ų)
Gyventojų gimstamumas ir mirtingumas autoavarijose. (2011 m. Birželio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/gyventoju-gimstamumas-ir-mirtingumas-autoavarijose.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 01 d. 11:27
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo