Gyventojų gimstamumo ir mirtingumo Lietuvoje statistinis tyrimas


Gyventoju gimstamumo ir mirtingumo statistinis tyrimas. Gimstamumas ir mirtingumas lietuvoje. Gimstamumas lietuvoje statistika. Gimstamumas lietuvoje. Gimstamumas mirtingumas lietuvoje. Mirtingumo statistika lietuvoje. Gimstamumo ir mirtingumo statistika. Gimstamumas ir mirtingumas lietuvoje 2014. Lietuvos gyventoju gimstamumas ir mirtingumas statistika. Lietuvos gimstamumas ir mirtingumas.

Gyventojų gimstamumo ir mirtingumo lietuvoje statistinis tyrimas. Įvadas. Gimstamumo ir mirtingumo teorinė samprata. Gimstamumo ir mirtingumo dinaminiai rodikliai. Gimstamumo analizė. Mirtingumo analizė. Išvados. Literatūra ir šaltiniai.

Darbe bus pateikta gyventojų gimstamumo ir mirtingumo Lietuvoje statistinė analizė. Šis tyrimas buvo pasirinktas, siekiant išanalizuoti kaip kito gyventojų gimstamumas ir mirtingumas pasirengtuoju laikotarpiu. Buvo pasirinkti 2006-2011 metai ir 10 Lietuvos apskričių.

Tyrimo tikslas: Remiantis statistikos departamento bazės duomenimis išanalizuoti koks buvo gimstamumas ir mirtingumas Lietuvoje 2006-2011 metais.

Tyrimo objektas: Gimstamumas ir mirtingumas Lietuvos apskrityse.

Tyrimo uždaviniai:

1.Pateikti gimstamumo ir mirtingumo sąvokos esmę teorijos aspektu;

2.Susisteminti nagrinėjamo reiškinio duomenis;

3.Atlikti dinaminę analizę.

Tyrimo metodai: Literatūros šaltinių apžvalga, duomenų sisteminimas ir grafinis vaizdavimas, matematiniai – statistiniai metodai.

  • Microsoft Word 98 KB
  • 2012 m.
  • 18 puslapių (2418 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ovidijus
  • Gyventojų gimstamumo ir mirtingumo Lietuvoje statistinis tyrimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Gyventojų gimstamumo ir mirtingumo Lietuvoje statistinis tyrimas. (2012 m. Gruodžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/gyventoju-gimstamumo-ir-mirtingumo-lietuvoje-statistinis-tyrimas.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 14 d. 15:33
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!