Gyventojų ir turto apsauga ekstremaliomis sąlygomis


Gyventoju ir turto evakavimas. Žmonių ir turto apsauga ekstremalių situacijų atvejais. Gyventoju evakavimo planavimas referatas. Gyventojų ir turto apsauga ir jos organizavimas ekstremaliomis sąlygomis. Gyventojų ir turto apsauga, jos organizavimas ekstremaliose. Gyventoju ir turto apsauga ir jos organizavimas ekstremaliomis situacijomis. Gyventoju ir turto apsauga reikalinga?. Paruošti skaidres apie ekstremalių situacijų priežastis.. Evakavimas. Reikalingos turto apsauga.

Saugos referatas. Įvadas. Ekstremali situacija. Civilinės saugos ir gelbėjimo sistemos tikslas. Ekstremalių situacijų priežasčių rūšys:. Dėmesio visiems! Radiacinis pavojus! Cheminis pavojus! Katastrofinis užtvindymas! Potvynio pavojus! Uragano pavojus! Oro pavojus! Oro pavojaus atšaukimas! Kaip paruošti maisto atsargas. Kaip pasiruošti paprasčiausias kvėpavimo organų apsaugos priemones. Gyventojų ir turto evakavimo organizavimas. Gyventojų grįžimas į gyvenamąsias vietas. Gamtiniai pavojai. Kaip elgtis ekstremalių gamtinių reiškinių metu? Biologinis pavojus. Priedai. Ekstremaliosios situacijos valdymo ir koordinavimo branduolinės ir (ar) radiologinės avarijos atveju schema. Literatūra.


Dažnai per televizorių ar radiją girdime bei matome pasaulyje vykstančius neramumus, stichines nelaimes, masinius gaisrus, teroro išpuolius ir kt. Neišimtis ir Lietuva. Čia taip yra galimybė susidaryti ekstremaliai situacijai. Susidarius ekstremalioms situacijoms, dažnai kyla visuotinė panika, žmonės būna pasimetę, todėl reikalinga užtikrinti greitą ir tikslią gyventojų ir turto apsaugą.

  • Sauga Referatai
  • 2012 m.
  • Karolina
  • 20 puslapių (2494 žodžiai)
  • Kolegija
  • Saugos referatai
  • Microsoft Word 609 KB
  • Gyventojų ir turto apsauga ekstremaliomis sąlygomis
    10 - 1 balsai (-ų)
Gyventojų ir turto apsauga ekstremaliomis sąlygomis. (2012 m. Rugsėjo 24 d.). http://www.mokslobaze.lt/gyventoju-ir-turto-apsauga-ekstremaliomis-salygomis.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 13:44