Gyventojų santuokų ir ištuokų statistinis tyrimas


Santuoku ir istuoku statistika. Istuoku statistika. Analizas santuoku ir istuoku tyrimas. Statistika santuoku ir istuoku referatas. Gyventojų santuokų ir ištuokų statistinė analizė. Santuoku ir istuoku statistinio tyrimo skaidres. Ištuokų+statistika. Gyventojų santuokų ir ištuokų statistinis tyrimas. Gyventojų gimstamumo ir mirtingumo statistinis tyrimas su grafikais. Koordinacijos santuokų ir ištuokų santykiniai dydžiai.

Įvadas. Gyventojų santuokų ir ištuokų statistinis grafikas. Santykiniai dydžiai. Dinamikos santykiniai dydžiai. Struktūros santykiniai dydžiai. Koordinacijos santykiniai dydžiai. Vidurkiai. Aritmetiniai vidurkiai. Struktūriniai vidurkiai. Variacijos rodikliai. Dispersija. Vidutinis kvadratinis nuokrypis. Variacijos koeficientas. Dinamikos eilučių rodikliai. Absoliutus lygio padidėjimas/sumažėjimas. Didėjimo/kitimo tempas. Padidėjimo tempas.

Darbo objektas – gyventojų santuokų ir ištuokų statistinis tyrimas.

Darbo tikslas – atlikti gyventojų santuokų ir ištuokų statistinį tyrimą.

Darbo uždaviniai:

1)Pateikti pradinius duomenis;

2)Apskaičiuoti santykinius dydžius;

3)Apskaičiuoti vidurkius;

4)Apskaičiuoti variacijos rodiklius;

5)Apskaičiuoti dinamikos eilučių rodiklius.

Darbo metodika:

1)Statistinių duomenų analizė;

2)Duomenų apibendrinimas.

  • Microsoft Word 45 KB
  • 2012 m.
  • 12 puslapių (1167 žodžiai)
  • Kolegija
  • Darius
  • Gyventojų santuokų ir ištuokų statistinis tyrimas
    9 - 1 balsai (-ų)
Gyventojų santuokų ir ištuokų statistinis tyrimas. (2012 m. Rugsėjo 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/gyventoju-santuoku-ir-istuoku-statistinis-tyrimas.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 08 d. 13:50
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo