Gyvenvietes ekosistemos analize ir vertinimas


Gyvenvieciu kilme ir ivairove. Merkio ekosistema. 3 ekosistemos problemos.

Įvadas. Gyvenamosios teritorijos tyrimas. Gyvenamosios teritorijos pavadinimas ir trumpas aprašymas. Aptinkamų gyvūnų įvairovė. Aptinkamų augalų įvairovė. Dirvožemis ir jo gėrybės vasarą bei rudenį. Ekologinės problemos ir jų sprendimo būdai. Kairių ežero tyrimas. Ežero pavadinimo kilmė, jo geografinė padėtis. Ežero vandens kokybė. Ežero gyvūnai. Ekologinės problemos ir jų sprendimo būdai. Kairiu ežero salos tyrimas. Geografinė padėtis. Aptinkamų gyvūnų įvairovė. Aptinkamų augalų įvairovė. Ekologinės problemos ir jų sprendimo būdai. Išvados. Literatūra ir šaltiniai.

Gavau užduotį kurioje reikėjo pasirinkti tris ekosistemas, aš stengiausi rinktis tokio tipo ekosistemas, kad lengviau būtų palyginti jas tarpusavyje. Taigi, pirmąją tiriamąją ekosistemą pasirinkau savo gyvenamąją teritoriją Karių miestelyje. Kadangi taip pat megstu žvejoti, antrą ekosistemą pasirinkau Kairių ežerą kuris yra šalia mano namų. Na, o trečiąją ekosistemą rinkausi, tikrai idomia vietą kuria nevisi gali pasiekti nesušlape savo kūno, tai Kairų ežero sala.

Mano šio darbo tikslas:

1. Išanalizuoti (ištirti) šias tris ekosistemas ir gautas žinias pateikti raštiškai.

Darbo uždaviniai:

1.Sužinoti kokie gyvūnai gyvena kiekvienoje ekosistemoje atskirai

2.Sužinoti, kokie augalai auga kiekvienoje ekosistemoje atskirai

3.Nurodyti problemas, esančias šiose ekosistemose ir sprendimo būdus, joms spręsti.

Taigi, stengiusi ivykdyti gautą užduotį kuo įdomiau bei geriau.

  • Ekologija Referatas
  • Microsoft Word 1875 KB
  • 2013 m.
  • 9 puslapiai (1231 žodžiai)
  • Andzela
  • Gyvenvietes ekosistemos analize ir vertinimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Gyvenvietes ekosistemos analize ir vertinimas . (2013 m. Sausio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/gyvenvietes-ekosistemos-analize-ir-vertinimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 18:38
×