Gyvūnijos pasaulis yra pavyzdys aerodinamikos industrijoje referatas


Įvadas. Kas yra aerodinamika? Šio referato tikslas yra išsiaiškinti kokią dalį gamta užima aerodinamikos industrijoje. Darbo uždaviniai. Išsiaiškinti kas yra aerodinamika. Ko mes galime išmokti iš gyvūnijos pasaulio. Išsiaiškinti kokį vaidmenį aerodinamika užima ateityje. Kokią įtaką gyvūnijos pasaulis turi aerodinamikai? Ateitis aerodinamikos pramonėje. Išvados. Literatūros sąrašas.


Tai, kad aerodinaminės charakteristikos optimizavimo priemonės ne visada būna lengvai prieinamos ir vizualiai patrauklios konstrukcijos, parodo ančiasnapio formos greitasis traukinys. / Vis dėlto šis dizainas užtikrina labai mažą oro pasipriešinimą prie ypač didelio greičio. Nepaisant to, dažniausiai gamta nesugeba suteikti optimalaus techninio našumo pusiausvyros. Neretai tyrėjai skeptiškai žiūri į paukščius, kaip gamtos tobuliausius kūrinius. Dėmesys turėtų būti skiriamas gamtos įkvėpimui ir šio įkvėpimo taikymui problemoms, su kuriomis susiduria žmonija.

Intensyvios pastangos, kuriomis siekiama optimizuoti automobilių aerodinamiką pramonėje, rodo didžiulį transporto priemonių aptakumo potencialą. Visų pirma, teisės aktų reikalavimai, nustatyti dėl energijos politikos, verčia gamintojus kurti savo transporto priemones tokias, kad būtų kuo aerodinamiškesnės ir kuo veiksmingesnės. Nepaisant to, ekspertų nuomone, galima teigti, kad gamybinių automobilių plėtra lėtai artėja prie optimalių ribų, o tolesni patobulinimai greičiau bus įmanomi gerokai sumažinant praktiškumą, nes pokyčiai, siekiant pasiekti lašo formą, sumažins erdvę transprto priemonių viduje. Tačiau automobilių gamintojai ir toliau siekia automobilius kurti kuo aerodinamiškesnius, nes tai mažina pagrindinę grėsmę gamtai -gramus CO2 išmestus per kilometrą, kurie nepatisomai žaloja aplinką./

Taigi gyvūnijos pasaulis reiškia labai daug aerodinamikos pramonėje, tačiau laikui bėgant vienas venintelis lašo formos automobilis atitiks gamintojui keliamus reikalavimus. Tikriausiai nei vienas lėktuvas nebūtų sukurtas, jei neegzistuotų paukščiai, ar karinėje technikoje neegzistuotų povandeniniai laivai, jei ne žuvų įtaka jiems.

  • Microsoft Word 331 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (927 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rokas
  • Gyvūnijos pasaulis yra pavyzdys aerodinamikos industrijoje referatas
    10 - 2 balsai (-ų)
Gyvūnijos pasaulis yra pavyzdys aerodinamikos industrijoje referatas. (2019 m. Sausio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/gyvunijos-pasaulis-yra-pavyzdys-aerodinamikos-industrijoje-referatas.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 27 d. 13:41
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema