Gyvūnų panaudojimas medicinoje


Kauno zoologijos sodo gyvūnų naudojimas medicinoje ir argumentuotas to paneigimas. Įvadas. Lietuvos zoologijos sodo gyvūnų kolekcija yra didžiulė visuomenės ir mokslo vertybė. Uždaviniai. Aplankyti kauno zoologijos sodą Sužinoti daugiau apie jo gyventojus. Hipotezė. Manome, kad kauno zoologijos sode yra daug medicinoje naudojamų gyvūnų. Arkliai. Arklių Uodegos šėriai naudojami smuiko strykui ir teptukams gaminti. Raudonskruostės neišskiriamosios. Šių paukščių išnaros naudojamos trumparegių akiniams gaminti. Pomidorinės varlės. Pomidorinės varlės ėda. Paprastosios rupūžės. Jos naudojamos homeopatiniams vaistams gaminti. Žirafos. Iš žirafų, kurios valgo vaivorykštes melžiami saldainiai „Skittles“. Vienaragiai. Vienaragių karčiai naudojami nemigai gydyti. Išvados. Kauno zoologijos sode yra medicinai naudojamų gyvūnų – rupūžės. Darbo autorės Paulina nenortaitė ir agata šakytė iš 8a.

Šių paukščių išnaros naudojamos trumparegių akiniams gaminti. Kas čia negerai? Raudonskruostės neišskiriamosios nesineria iš odos, joms tik kartais iškrenta kelios plunksnos.

Pomidorinės varlės ėda vaikus, kurie vagia pomidorus iš šiltnamių. Kas čia negerai? Tai nepadeda medicinai; Šios varlės vaikų neėda.

Jos naudojamos homeopatiniams vaistams gaminti. Kas čia negerai? Viskas čia gerai. Rupūžės ištiesų naudojamos vaistams gaminti.

Iš žirafų, kurios valgo vaivorykštes melžiami saldainiai „Skittles“.

  • Medicina Skaidrės
  • MS PowerPoint 1232 KB
  • 2014 m.
  • 12 puslapių (209 žodžiai)
  • Agata
  • Gyvūnų panaudojimas medicinoje
    10 - 4 balsai (-ų)
Gyvūnų panaudojimas medicinoje. (2014 m. Gruodžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/gyvunu-panaudojimas-medicinoje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 01:34
×