Gyvūnų viešbučio verslo planas


Įmonės aprašymas. Veiklos apžvalga. Teisiniai aspektai Vietovė. Projekto esmė. Verslo idėja. Įgyvendinimo sąlygos. Projekto nauda. Paslaugos analizė. Paslaugos apibūdinimas. Kainos. Kaštų struktūra. Rinkos analizė. Įstatyminė aplinka. Valstybinis reguliavimas. Makroekonominė ir šakos aplinka. Rinkos analizė. Marketingo planas. Marketingo tikslai ir strategija. Rinkos dalyvių keliami reikalavimai. Paslaugos aprašymas. Kainodara. Marketingo veiklos kaštai. Reklaminės santrauka. Prognozė. Paslaugos planas. Vietovė. Patalpos. Įranga. Paslaugos teikimo proceso aprašymas. Personalas. Vadovai. Personalo atsakomybė. Atlyginimai. Finansų planas. SWOT analizė. Valdymo rizika. Išorinė rizika.

Mes ketiname įsikurti strategiškai patogioje vietoje, miesto pakraštyje, tačiau kartu ir šalia tankiausiai apgyvendintų Kalniečių ir Eigulių mikrorajonų. Klientams siūlysime lanksčią apmokėjimo sistemą, patogų darbo laiką ir dėmesingą priežiūrą jų augintiniams. Todėl tikime, kad greitai pritrauksime klientus, kurie taps nuolatiniais vartotojais.

Laukiami veiklos rezultatai: patenkinti klientai, didėjantis pelningumas, plečiamas paslaugų spektras, dar daugiau patenkintų klientų ir augantis pelningumas. Tai užsitikrinsime informuodami visuomenę apie savo veiklą reklaminiais pranešimais spaudoje ir per radiją. Taip pat ryšių palaikymu su esamais ir buvusiais klientais, kurių geri atsiliepimai taip pat bus patikima reklama jų pažįstamiems svarstantiems kur palikti savo augintinį.

Suteikite mums 6000 Lt paskolą ir jau po 6 savaičių mes jus pakviesime į atidarymo šventę.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 394 KB
  • 2015 m.
  • 23 puslapiai (5854 žodžiai)
  • Universitetas
  • Olga
  • Gyvūnų viešbučio verslo planas
    10 - 8 balsai (-ų)
Gyvūnų viešbučio verslo planas. (2015 m. Sausio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/gyvunu-viesbucio-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 12:58
×