Gyvybės atsiradimas ir vystimasis vandenyje


Gyvybės atsiradimas ir vystymasis vandenyje. Tikslas pateikti gyvybės evoliuciją vandenyje. Prieš 4 milijardus metų planetą gaubė vandens garų debesų sluoksnis. Gyvybės atsiradimas ir vystymasis vandenyje. paleozojaus era, periodai. Randami pirmieji. Gyvybės atsiradimas ir vystymasis vandenyje „Tik“ prieš 600 mln. Pagrindinis šiuolaikinių gyvūnų proveržis yra siejamas su „Kambro sprogimu“. Ispanijos Šveicarijos. Kambro periodu buvo gausu mums dabar neįprastų gyvybės formų. Išvad0s. Be cheminės ir fizikinės evoliucijų. Naudoti informacijos šaltiniai. Htp//www technologijos.

Gyvybės atsiradimas ir vystymasis vandenyjepaleozojaus era, periodai.

Randami pirmieji gyvybės evoliucijos vandenyje įrodymai – tai milijono ir net milijardo metų senumo fosilijos, įvairių organizmų rūšių, kaip bakterijų, mažyčių dumblių,archajiškų augalų ir gyvūnų. Seniausias žinomas gyvybės įrodymas – tai 2,7 milijardo metų senumo suakmenėję jūros dumbliai. Šitie organizmai sugebėjo pagaminti laisvą deguonį, kuris neegzistavo tuometėje atmosferoje. Todėl deguonies turinti atmosfera pradėjo atsirasti prieš 2 milijardus metų, ankstyvojoje proterozojaus eroje.Dumbliai, bakterijų kilimėliai ir sankaupos gyvavo proterozojuje apie 2 milijardus metų.

GYVYBĖS ATSIRADIMAS IR VYSTYMASIS VANDENYJE „Tik“ prieš 600 mln. metų pasirodė aukštesnė gyvybės forma – daugialąsčiai gyvūnai. Šie gyvūnai yra garsi Ediacara fauna. Jie buvo išimtinai minkštakūniai, tai reiškia, kad neturėjo jokių kriauklių ar bet kokių mineralizuotų dalių. Vieni jų buvo panašūs į medūzas, jūros Dauguma Ediacaro rūšių turbūt atstovavo gyvybės formoms, kurių palikuonys nežinomi. Tačiau jie tikrai yra pirmų bandžiusių gyventi daugialąsčių gyvūnų pavyzdys. Staigus Ediacara atsiradimas po dviejų milijardų metų dumblių eros gali būti susietas su ilgalaikiu laisvo deguonies kaupimusi atmosferoje.

  • Biologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 478 KB
  • 2014 m.
  • 12 puslapių (534 žodžiai)
  • Laura
  • Gyvybės atsiradimas ir vystimasis vandenyje
    10 - 3 balsai (-ų)
Gyvybės atsiradimas ir vystimasis vandenyje. (2014 m. Spalio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/gyvybes-atsiradimas-ir-vystimasis-vandenyje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 04:39
×