Gyvybės draudimas Lietuvoje


Gyvybės draudimo rinka Lietuvoje. Įvadas. Gyvybės draudimas teoriniu aspektu. Gyvybės draudimo samprata. Tradicinis kaupiamasis gyvybės draudimas. Investicinis gyvybės draudimas. Gyvybės draudimo apibrėžimas. Lietuvos gyvybės draudimo rinkos analizė. Gyvybės draudimo sudarymas. Gyvybės draudimo įmonių pelningumo analizė. Lietuvos gyvybės draudimo rinkos plėtros įvertinimas. Išvados.

Temos aktualumas: šiandieninėje visuomenėje sparčiai populiarėja gyvybės draudimo sąvoka. Vis daugiau žmonių kreipiasi į draudimo institucijas, norėdami apsaugoti save nuo socialinės rizikos.

Draudimas yra labai svarbus ir neatsiejamas elementas ekonominėje sistemoje, o finansinių krizių ir ekonominio nestabilumo laikotarpiu, jo svarba dar labiau išauga. Kaip ūkio šaka, draudimas užima svarbų vaidmenį naujų darbo vietų didinime ne tik draudimo srityje, bet ir kitų ūkio subjektų, susijusių su draudimo santykiais, sferoje.

Sėkminga draudimo kompanijų veikla didina valstybės mokestines įplaukas, palengvina valstybės biudžeto naštą, turi naudos ir įtakos ekonominiams rezultatams.

Darbo tikslas - išanalizuoti gyvybės draudimo veiklą Lietuvoje.

Darbo uždaviniai:

1. išanalizuoti gyvybės draudimo paskirtį teoriniu aspektu.

2. pateikti ir palyginti konkrečius duomenis apie gyvybės draudimą Lietuvoje.

Tyrimo objektas – Lietuvos gyvybės draudimas.

Tyrimo metodai lyginimo, apibendrinimo, grafinis metodas.

  • Microsoft Word 59 KB
  • 2014 m.
  • 18 puslapių (3483 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jūratė
  • Gyvybės draudimas Lietuvoje
    10 - 2 balsai (-ų)
Gyvybės draudimas Lietuvoje. (2014 m. Spalio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/gyvybes-draudimas-lietuvoje.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 27 d. 12:48
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo