Gyvybės pradžios etinės kolizijos: ar priimtina yra surogacija šiuolaikinėje visuomenėje?


Gyvybės pradžios etinės kolizijos. Ar priimtina yra surogacija šiuolaikinėje visuomenėje? Atvejo aprašymas. Diskusija. Išvados. Naudota literatūra.

Kadangi nagrinėjamoje situacijoje moteriai yra atilikta gimdos pašalinimo operacija, tai ji negali ne tik pastoti, bet ir pati išnešioti vaisiaus. Taigi šeima negali pasinaudoti dirbtinio apvaisinimo teikiamomis galimybėmis. Lieka tik du būdai susilaukti vaikų: pakaitinė motinystė arba įsivaikinimas. Aš manau, kad ši pora turi teisę pati nuspręsti, ar jų būsimas vaikas turės genetinį ryšį su tėvais ir surogacija jiems yra priimta, ar jie tiesiog nori vaiko ir nesvarbu, koks bus jo genetinis ryšys su tėvais. Taip pat norėčiau pabrėžti, kad vaikų globos namuose gyvena tūkstančiai tėvų neturinčių vaikų, todėl porai, visų pirma reikėtų akcentuoti ne genetinį, bet emocinį, socialinį tėvų ir vaikų ryšį. Tai paskatintų būsimus tėvus labiau apsvarstyti ir padėtų suvokti, kad nepriklausomai nuo genų rinkinio, vaikas yra vaikas.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2013 m.
  • 5 puslapiai (1081 žodžiai)
  • Universitetas
  • Renata
  • Gyvybės pradžios etinės kolizijos: ar priimtina yra surogacija šiuolaikinėje visuomenėje?
    10 - 3 balsai (-ų)
Gyvybės pradžios etinės kolizijos: ar priimtina yra surogacija šiuolaikinėje visuomenėje?. (2013 m. Rugsėjo 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/gyvybes-pradzios-etines-kolizijos-ar-priimtina-yra-surogacija-siuolaikineje-visuomeneje.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 16:10
×