H & A Export Company analizė


Įvadas. Informacinių šaltinių apžvalga. Darbe pademonstruotų kompetencijų sąrašas. Užduoties formulavimas. Turinio valdymo sistemos kūrimo etapai. Vpm f „H&a export company“ internetinės svetainės ir turinio valdymo sistemos duomenų bazės projektavimas ir kūrimas. Turinio valdymo sistemos pagrindiniai bruožai. Loginis duomenų bazės modelis. Duomenų bazės ir duomenų lentelių kūrimas. Vpm f „H&a export company“ turinio valdymo sistemos projektavimas ir kūrimas. Html. Css. Php. JavaScript. Mysql. Vpm f „H&a export company“ turinio valdymo sistemos įdiegimas į internetinę svetainę. Vartotojo dokumentacija. Ekonominis pagrindimas. Išvados ir rekomendacijos. Informacinių šaltinių sąrašas. Anotacija. Annotation. Priedai.


Monitorius - LG Philips, 1280x800, ryškumas 300 cd/kv.m, kontrastas 600, reakcijos laikas, ms 8 ms, stebėjimo kampas, laipsnių 160 laipsnių, Jungtys analoginė RGB

Microsoft 2003 Office - biuro paslaugų programų rinkinys (tekstinis redaktorius, skaičiuoklė, prezentacijų kūrimo įrankis);

Microsoft Frontpage2003 - HTML redaktorius, turintis ir tekstinio, ir vizualinio puslapių redagavimo galimybes, leidžiantis naudoti PHP, Java, DHTML technologijas;

Testavimo rezultatų pateikimui naršyklė – Internet Explorer 7.0, Firefox, Opera.

Kuriant šią turinio valdymo sistemą, nebuvo apibrėžta ar apribota nei techninė, nei programinė įranga. Pagrindinis reikalavimas, kad administratorius galėtu pats, be niekieno pagalbos administruoti tinklalapį. Turinio valdymo sistema turi leisti lengvai įvesti ir koreguoti duomenis, susijusius su firmos naujienomis, prekių katalogais ir kita informacija susijusia su firma.

Ian Gilfillan. MySQL 4 vadovas. Smaltijos leidykla, Kaunas, 2003 m.

Jeremy Allen. PHP 4 vadovas. Smaltijos leidykla. Kaunas, 2003 m.

Metodiniai nurodymai. Informacijos ir ryšių technologijų fakulteto, informacijos technologijų katedros baigiamųjų darbų metodiniai nurodymai. 2009 - Alytaus kolegija.

Tinklalapio tobulinimo etape turi būti pademonstruota kuo daugiau studijų programoje numatytų veiklos sričių.

1. Situacijos analizė, problemų formulavimas ir dokumentavimas, programinių produktų projektavimas

5.1.1. Įgyti bendrąją orientaciją ir mokėti savarankiškai gilintis į įvairias informacinės veiklos bei informacijos sąnaudų apskaitos sritis

Šio baigiamojo darbo užduotis − patobulinti verslo praktinio mokymo firmos „H&A Export Company“ internetinę svetainę, sukuriant turinio valdymo sistemą.

Prielaidos. Susipažinus su įmonės turėtu tinklalapiu paaiškėjo, kad jis buvo sukurtas naudojan tik HTML kalbą ir CSS pakopinius stilius. Tokiu tinklalapiu negalėjo deramai naudotis, nes norint jame pakeisti duomenis tekdavo redaguoti išeities kodą. Manau, kad mano sukurta turinio valdymo sistema palengvins tinklalapio administravimą.

Prie turinio valdymo sistemos galės prieiti tik žmogus turintis leidimą, t.y. vartotojo vardą ir slaptažodį.

Pagrindimas. Projekto įgyvendinimo pabaigoje bus sukurta pilnai funkcionuojanti, pagrindinius apsaugos standartus atitinkanti turinio valdymo sistema, kurioje bus patogiai ir greitai atliekamas duomenų papildymas, redagavimas, peržiūrėjimas ir ištrynimas, bei aiški navigacija.

Tyrimas ir analizė. Šiame etape analizuojami iškelti uždaviniai, formuluojamos būsimos turinio valdymo sistemos pagrindinės charakteristikos.

Uždavinio specifikavimas. Šiame etape išanalizuojama ir suprojaktuojama duomenų bazė, atsižvelgiama į turinio valdymo sistemos reikalavimus, bei užsakovo pageidavimus.

Turinio valdymo sistemos projektavimas. Šiame etape uždaviniai skaidomas į dalinius uždavinius. Po to atskirai kuriamas kiekvienas dalinis uždavinys ir sujungiami į vientisą turinio valdymo sitemą.

Turinio valdymo sistemos testavimas. Šiame etape patikrinamas turinio valdymo sistemos funkcionalumas, stengiamasi aptikti padarytas klaidas, o jas aptikus – ištaisyti.

Turinio valdymo sistemos priežiūra. Perdavus turininio valdymo sistemą vartotojams, ji ir toliau turi būti tobulinama ir ištaisomos prieš tai neaptiktos klaidos. Turinio valdymo sistemos projektavimo metu didelis dėmesys turi būti skiriamas vartotojo dokumentacijai. Tai reikalinga tam, kad programuojant įgyvendintos idėjos būtų perduotos turinio valdymo sistemos projektuotojams, vartotojams ir tiems, kas vėliau prižiūrės turinio valdymo sistemą naudojimo metu.

3. VPM F „H&A EXPORT COMPANY“ INTERNETINĖS SVETAINĖS IR TURINIO VALDYMO SISTEMOS DUOMENŲ BAZĖS PROJEKTAVIMAS IR KŪRIMAS

Paprasta ir greitai suvokiama grafinė administravimo aplinka leidžia lengvai ir greitai dirbti su reikalinga informacija;

Turinio valdymo sistemai keliami uždaviniai ir jų sprendimo būdai buvo derinami su darbo vadovu ir užsakovu. Turinio valdymo sistema bus vystoma toliau, ją papildant vis naujomis funkcijomis.

  • Microsoft Word 710 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 56 puslapiai (8457 žodžiai)
  • Kolegija
  • Erika
  • H & A Export Company analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
H & A Export Company analizė. (2017 m. Gruodžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/h-a-export-company-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 18 d. 19:39
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo