H. L. Gantt įtaka vadybos moksle: indėlis veiklų planavime


H. L. Gantt įtaka vadybos moksle indėlis veiklų planavime. Darbo tikslas papasakoti apie Ganto indėlį vadybos moksle. Henry Laurence Gantt (1861-1919Henry Laurance Gantt buvo Amerikos mechanikos inžinierius ir vadybos konsultantas. Ganto diagrama. Ganto diagramos leidžia vizualiai pamatyti visą projekto laiką nuo pradžios iki pabaigos. Diagramos kairėje yra. Naudodamasi Ganto sistema, darbdavys mokėjo papildomą įmoką už tai. Ši Ganto sistema leido darbuotojui užsidirbti pragyvenimui. Ganto diagramos pavyzdys. Gantas pripažino, kad didelius projektus. Ganto indėlis. Ganto indėlis į mokslinį valdymą buvo kur kas platesnis už paprastą diagramą. Informacijos šaltiniai.


H. L. Gantt įtaka vadybos moksle: indėlis veiklų planavime.

Darbo tikslas: papasakoti apie Ganto indėlį vadybos moksle. Darbo uždaviniai: Papasakoti, kas buvo Gantas Ką sukūrė Gantas Koks Ganto indėlis vadybos moksle.

Henry Laurance Gantt buvo Amerikos mechanikos inžinierius ir vadybos konsultantas. Geriausiai žinomas kaip Ganto diagramos kūrėjas. XX a. jis sukūrė "Ganto" diagramas kaip vizualų įrankį, kuris parodo planuojamą ir realią projektų pažangą.

Ganto diagramos leidžia vizualiai pamatyti visą projekto laiką nuo pradžios iki pabaigos. Horizontalaus juostos tvarkaraštis, nurodantis veiklos pradžią, trukmę ir užbaigimą. Užduotis surašomos išilgai vertikalios ašies.

Diagramos kairėje yra veiklos sąrašas, o iš viršaus - tinkama laiko skalė. Kiekvieną veiklą atspindi juostos padėtis ir ilgis parodo veiklos pradžios datą, trukmę ir pabaigos datą. Tai leidžia greitai pamatyti: Kokios yra įvairios veiklos.

  • MS PowerPoint 1683 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (378 žodžiai)
  • Kolegija
  • Viktorija
  • H. L. Gantt įtaka vadybos moksle: indėlis veiklų planavime
    10 - 3 balsai (-ų)
H. L. Gantt įtaka vadybos moksle: indėlis veiklų planavime. (2018 m. Spalio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/h-l-gantt-itaka-vadybos-moksle-indelis-veiklu-planavime.html Peržiūrėta 2019 m. Gegužės 25 d. 10:06
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!