Halogeninės lemputės tyrimas


Įvadas. Literatūros apžvalga. Nagrinėjami objektai. Apklausos ataskaita. Išvados. Literatūros sarašas.

Praktinė darbo reikšmė: tyrimas turi praktinę darbo reikšmę, nes galės pasinaudoti šiuo tyrimu ir sužinoti pagal kokius kriterijus rinktis automobilio lemputes savo automobiliui, bei pasinaudoti šiuo darbu kaip pavyzdžiu savo tyrime.

Darbo tikslas: nustatyti apklausos būdu, kuris iš pasirinktų šviesos lempučių yra gėriausias pasirinkimas ir kurie kriterijai yra svarbiausi renkantis lemputes.

Iki XX amžiaus dešimtojo dešimtmečio geriausia kas buvo sukurta automobilio šviesoms – buvo halogeninės lemputės. Dabar tai jau pasenusi technologija, nors – tai labiausiai paplitęs automobilių lempučių tipas. Turbūt taip yra todėl, kad tai – pigiausia esanti automobilių žibintų šviesų technologija. Tačiau šiais laikai stipriai populiarėja ne tik ksenon lemputės ir ksenoninės sistemos, bet ir led (diodinės lemputės) naujų automobilių žibintuose. Norin atlikti apklausą buvo pasitelktą 5 šaltiniai. Dalį informacijos radau puslapiuose kuriose yra prekiaujama automobilių lemputėmis, bei kita apšvietimo įranga, o didžiają dalį informacijos apie lempučių atsiradimo istorija, konstrukcija,privalumus, trūkumus ir kur yra dar naudojamos šios lemputės.

Tyrime buvo naudoti šie kriterijai: automobilio senumas, lemputės tipas, kas įtakoja pasirinkimą perkant lempute į ką yra kreipiamas dėmesis perkant lempute, kas svarbu renkantis lempute, kur yra perkamos lemputės ir kokie gamintojai yra žinomi.

Tyrimui atlikti buvo pasitelkta apklausa, nes šiuo metodu galima sužinoti ko respondentai nori ir tikisi gauti iš prekės ją perkant. Apie pasirinktas lemputes informacijos ieškota oficialiuose lempučių pardavimo internetiniuose puslapiuose, bei „Wikipedia“ puslapyje.

  • Mechanika Tyrimas
  • Microsoft Word 437 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (1261 žodžiai)
  • Paulius
  • Halogeninės lemputės tyrimas
    10 - 9 balsai (-ų)
Halogeninės lemputės tyrimas. (2015 m. Gruodžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/halogenines-lemputes-tyrimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 01:39
×