Hamletas - gyvenimo tiesos ieškotojas


Hamletas gyvenimo tiesos ieškotojas. Hamletas gyvenimo tiesos ieskojimas. Hamletas tiesos ieskotojas. Hamletas-gyvenimo tiesos ieskotojas. Hamletas- gyvenimo tiesos ieškotojas. Ar hamletas gyvenimo tiesos ieskotojas. Hamletas gyvenimo tiesos ieskotojas rasiniai. Hamletas rasinys. Hamletas gyvenimo tiesos. Hamletas-tiesos ieskotojas.

Lietuvių kalbos rašinys. Hamletas - gyvenimo tiesos ieškotojas.

Kur glūdi gyvenimo tiesa, kiekvienas supranta savaip. Garsus poetas V.Mačernis teigia :,,nėra jokios galutinės, viską išaiškinančios tiesos’’. Daugelis norime, kad gyvenimas būtų mums teisingas, bet kai nusikalstame, trokštame gailestingumo. Hamletas nėra gailestingas, jis turi keršyti. Atpildas už žmonių darbus, ieškojimas savo egzistavimo prasmės parodo, kad Hamletas yra teisybės ieškotojas.

Kas paskatina Hamletą ieškoti tiesos? Jis, tikėjęs, kad žmogus ura tobulas Dievo kūrinys, staiga sužino apie tėvo mirtį ir grįžta į namus, kuriuose atmosfera yra kardinaliai pasikeitusi. Jis patenka į veidmainių, pataikūnų aplinką, kurioje net draugai ar mylimi žmonės nebeteikia džiaugsmo. Šis didžiulis nuomonės pakitimas įvyksta, kai herojus sužino apie tai, kad jo dėdė nužudė mylimą tėvą.

  • Microsoft Word 8 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (397 žodžiai)
  • Mokykla
  • Indre
  • Hamletas - gyvenimo tiesos ieškotojas
    10 - 3 balsai (-ų)
Hamletas - gyvenimo tiesos ieškotojas. (2012 m. Spalio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/hamletas---gyvenimo-tiesos-ieskotojas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 15 d. 22:30
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo