Hamletas rašinys


Rašinys apie hamletą. Hamleto rasinys. Rasinys hamletas. Rašiniai apie hamleta. Hamletas rašiniai. Ar dora prisidengti kauke hamletas. Viljamas šekspyras hamletas rasinys. Literaturinis rasinys apie hamleta. Ar dora prisidengti kauke rasinys. Sekspyro hamletas rasinys.

Hamleto rašinys lietuvių kalbos pamokai.

Vienas žinomiausių vėlyvojo Renesanso epochos kūrinių neabejotinai yra puikaus anglų poeto ir dramaturgo Viljamo Šekspyro tragedija „Hamletas“. Tai filosofinis kūrinys, verčiantis mąstyti apie pasaulyje egzistuojantį blogį, apie žmogaus paskirtį žemėje, jo silpnumą ir stiprybę. Pagrindinis tragedijos veikėjas Hamletas, Danijos princas, kaip ir dera pažangos amžiaus žmogui, yra išprusęs humanistas. Dramos herojui skiriama pareiga kovoti su gyvenimo blogybėmis – atkeršyti už tėvo žmogžudystę, tačiau impulsyviai prisiekdamas, bet vis suabejodamas asmeniniais ir tradiciniais idealais, Hamletas dažnai pritrūksta paskatų veikti.

Hamletą ištinka virtinė nelaimių – griūva idealai, kuriais iki šiol tikėjo ir žavėjosi. tėvo puikiai valdyta ir Hamleto garbinta Danija – panaši į kalėjimą. Motina Gertrūda – moters idealas, nespėjusi apraudoti mirusio vyro, nepraėjus nė porai mėnesių, jau puola kito lovon.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (479 žodžiai)
  • Mokykla
  • Gintare
  • Hamletas rašinys
    10 - 1 balsai (-ų)
Hamletas rašinys. (2012 m. Rugsėjo 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/hamletas-rasinys.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 13 d. 05:10
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo