Haris Poteris ir Paslapčių kambarys


Lietuvių skaidrės. Haris Poteris ir Paslapčių kambarys. J. K. Rowling. Hario Poterio knygų autorė Džoana Rouling – šių dienų žinomiausia pasaulio rašytoja (T). J. K. Rowling – viena iš įtakingiausių moterų pasaulyje (M). Populiariausios knygos visame pasaulyje (T). Kiek sumokėtumėte Jūs už pirmąjį egzempliorių? (M). „Haris Poteris ir Paslapčių kambarys“ –. Knygos tema (T). Pagrindiniai veikėjai (M). Haris Poteris (T). Ronis Vizlis (M). Hermiona Įkyrėlė (T). „Haris Poteris ir Paslapčių kambarys“ –. knyga, mėgstantiems nuotykius (M). Knygą įtrauks į paslaptingą Hario Poterio pasaulį (T). Dar kelios įdomybės apie. Harį Poterį (T). Perskaitę knygą galėsite tapti tikrais burtininkais (M). Knygą rekomenduoja perskaityti.


Štai matote autorės parašą ir jos visas knygos dalis (T).

Pirmoji knyga pavadinimu „Haris Poteris ir filosofinis akmuo“ pasirodė 1998 metų birželį trijų tūkstančių egzempliorių tiražu. (T) Šiandien už pirmo šios pasakos leidimo egzempliorių aukcionuose siūloma 25 tūkst. svarų sterlingų. (T) Pasirodžiusias knygas apie Harį Poterį neatsitraukdami skaitė ne tik viso pasaulio vaikai, bet ir suaugusieji. (M).

„Haris Poteris ir Paslapčių kambarys“ – knyga, pilna netikėtumų bei sužadinanti kiekvieno paauglio vaizduotę (M).

Tai antroji knyga apie daugelio pamėgtą ir gerai pasaulyje žinomą herojų Harį Poterį bei jo įspūdingus nuotykius. (M) Perskaitę šią knygą, jūs sužinosite, kodėl Hariui buvo liūdnos atostogos pas nedorėlius Durslius, kodėl jam globėjai neleido vykti į mokyklą ir kas jam pagelbėjo sugrįžti į Hogvarstą. (T).

Tik perskaitę knygą suprasite, kas slypėjo Paslapčių kambaryje, kas išdrįso jį atverti bei ar pavyko Hariui Poteriui išgelbėti mokyklą nuo pražūties. (M).

Expelliarmus (T) Apibūdinimas: nuginkluoja priešininką. Finite incantatem (M) Apibūdinimas: atšaukia kerus. Obliviate (T) Apibūdinimas: atminties kerai. Rictusempra (M) Apibūdinimas: kutenimo kerai. Serpensortia (T) Apibūdinimas: gyvatė iš lazdelės. Aparecium (M) Apibūdinimas: išryškina nematomą rašalą. Impervius (T) Apibūdinimas: valdo orą.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • 2014 m.
  • Tadas
  • 16 puslapių (708 žodžiai)
  • Lietuvių skaidrės
  • MS PowerPoint 2408 KB
  • Haris Poteris ir Paslapčių kambarys
    10 - 4 balsai (-ų)
Haris Poteris ir Paslapčių kambarys. (2014 m. Spalio 01 d.). http://www.mokslobaze.lt/haris-poteris-ir-paslapciu-kambarys.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 22:06