E. Hemingvėjus Senis ir jūra


Ernestas hemingvejus senis ir jura. Senis ir jura analize. Senis ir jura recenzija. E.hemingvėjus senis ir jūra. Senis ir jura aprasymas. Senis ir jura siuzetas. Senis ir jūra santrauka. E hemingvejus senis ir jura. Ernestas hemingvėjus senis ir jūra santrauka. Apysaka senis ir jura.

Ši apysaka pasakoja apie senio ir jo jaunojo draugo gyvenimo būdą, apie ilgą senio išplaukimą į atvirą jūrą. Priešingai nei daugumoje kūrinių, šioje apysakoje pagrindiniai veikėjai yra ne tik senis su berniuku, bet ir jūra, žuvys, saulė,paukščiai. Senis santjagas „buvo liesas ir suvargęs, gilių raukšlių išvagotu sprandu. [. ]ant senio rankų juodavo gilūs randai. “ apysakos siužetas nesudėtingas:aštuoniasdešimt keturias dienas senasis žvejys grįžo tuščiomis, bet jis vėl išplaukia tikėdamas sėkme.

Ernestas hemingvėjus gimė xix amžiaus pabaigoje. Jis buvo entuziastingas medžiotojas, nepaprastai talentingas rašytojas, xx amžiuje padėjo kubiečiams į jav nelegaliai gabenti alkoholį, ilgą laiką gyveno paryžiuje, dalyvavo pirmąjame pasauliniame kare. Jo mintys yra santūrios ir iš pažiūros labai konkrečios ir aiškios, tačiau niekada iki galo neužbaigtos. E. Hemingvėjus, turėdamas išskirtinį vidinį pasaulį ir kitaip suvokdamas reiškinius vykstančius aplink jį, 1961 metais nusišovė su savo geriausio draugo medžiokliniu šautuvu. senis ir jūra yra apysaka, kurioje galima rasti daug atsakymų, kurie ypač turėtų rūpėti žmonėms, kurie vis atsigręžia į praeitį ir nesusitaiko su gyvenimo pokyčiais. Senis santjagas buvo liesas ir suvargęs, gilių raukšlių išvagotu sprandu. [. ]ant senio rankų juodavo gilūs randai. apysakos siužetas nesudėtingas:aštuoniasdešimt keturias dienas senasis žvejys grįžo tuščiomis, bet jis vėl išplaukia tikėdamas sėkme.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2010 m.
  • 1 puslapis (564 žodžiai)
  • Mokykla
  • Airida
  • E. Hemingvėjus Senis ir jūra
    10 - 1 balsai (-ų)
E. Hemingvėjus Senis ir jūra. (2010 m. Rugsėjo 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/hemingvejus-senis-ir-jura.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 28 d. 16:14
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo