Hepatitas A profilaktika ir gydymas


Hepatitas skaidrės. Hepatitas referatas. Hepatitas a diplominis. Slauga. mokslas ir praktika. hepatitas a ir. Hepatitas a įvadas.

Įvadas. Hepatitas a. Hepatitas a ir jo simptomai. Morfologija. Rezistentiškumas. Antigeninė sandara. Inkubacinis periodas. Pastebimi virusinės ligos simptomai. Infekcijos šaltinis ir pažeistas organas. Infekcijos šaltinis. Didelį pavojų kelia. Pažeistas organas. Paciento situacija ir tyrimai. Paciento situacija. Tyrimai. Hepatito a serologiniai žymenys. Ligos grėsmė. Hepatito a gydimas, profilaktika ir patarimai. Hepatito a gydimas. Natūralus gydymas. Kepenų uždegimui. Kepenų cirozei. Profilaktika ir patarimai. Išvados.

Dar po poros dienų mergina apsilankė pas gydytoją. Išklausęs vardinančius simptomus ir kur ji buvo per porą mėnesių, jis apžiūrėjo ir apčiupinėjo Justinos pilvą, nustatė skausmingas ir padidėjusias kepenis. Paskyrus kraujo tyrimą atrasta padidėjęs kepenų fermentų, bilirubino kiekis, uždegiminiai kraujo baltymų pokyčiai. Pamatęs, kad padidėjęs kepenų fermentų kiekis, daktaras paskyrė anti-HAV IgM, HBsAg, anti-HBc, anti-HCV testus.

Hepatitas A labiausiai pažeidžia kepenis, sutrikdo ar net visai sustabdo cheminius procesus.

  • Medicina Referatas
  • Microsoft Word 166 KB
  • 2012 m.
  • 14 puslapių (2352 žodžiai)
  • Ruta
  • Hepatitas A profilaktika ir gydymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Hepatitas A profilaktika ir gydymas. (2012 m. Rugsėjo 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/hepatitas-a-profilaktika-ir-gydymas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 21:34
×