Hepatitas


Referatas apie hepatita. Diplominis darbas apie hepatitus. Hepatitas referatai.

Hepatitas. Hepatitą sukelia a, b, c, d virusai, visa grupė subvirusų ir t. T. Ši problema atsirado „afganistano laikais". Iki šiol buvo manoma, kad žmogus, vieną kartą persirgęs hepatitu, daugiau niekada juos nesusirgs, nes neva susiformuoja imunitetas.

Hepatitą sukelia a, b, c, d virusai, visa grupė subvirusų. Ši problema atsirado afganistano laikais . Bet kareiviai afganistane sirgdavo po kartus: iš pradžių hepatitu a, paskui hepatitu b, o vėliau dar kuo nors. Visada buvo manoma, kad hepatitas a - tai nešvarių rankų liga . Buvau nustebinta, kai sužinojau, kad čitoje lapkričio pabaigoje siautė hepatito a epidemija, Praktiškai kas dešimtoje šeimoje vienas arba du šeimos nariai sirgo hepatitu a. Deja, mes nuo to taip pat neapsaugoti.

O dabar hepatitu b galima užsikrėsti bet kur. Atrodytų naudojame vienkartinius švirkštus ir stengiamės laikytis švaros, tačiau ligos protrūkių daug. Kyla problemų ir dėl medicinos instrumentų dezinfekavimo. Yra išleistas sveikatos apsaugos įsakymas: sergančiųjų hepatitu instrumentus virinti atskirai , kadangi 30 min. Virinimas ar apdorojimas tirpalais hepatito sporų nesunaikina. Todėl laikykimės sterilizacijos taisyklių, nes hepatito b šaltinis - blogai dezinfekuoti švirkštai ir instrumentai. Pavojinga tai, kad virusas, patekdamas į kepenų ląstelę, ją sunaikina, o šią vietą pakeičia jungiamasis audinys. Priklausomai nuo to, kiek virusų pateko ir kaip giliai jie įsiskverbė, viena ar kita kepenų audinio dalis kenčia. Virusas a ne toks agresyvus. Jis, žinoma, pažeidžia kepenis, tačiau laikantis tam tikros dietos ir taikant gerą gydymą (o specifinio gydymo nėra, nes nėra antibiotikų, sunaikinančių ši virusą) - dezintoksikaciją ir terapiją, skatinančią organizmą savarankiškai kovoti su šiuo virusu (kad t-limfocitai naikintų viruso pažeistas ląsteles) - prognozės palankesnės.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (740 žodžiai)
  • Universitetas
  • Hepatitas
    10 - 3 balsai (-ų)
Hepatitas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/hepatitas.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 25 d. 23:36
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo