Heraldika ir veksikologija Leninas


Lenino bu. Lenino budo bruozai. Veksikologija vikipedija.

Heraldika ir veksikologija. Įvadas. Leninas - žmogus. Lenino asmeniniai bruožai. Lenino šeima. Prasmingiausi lenino gyvenimo etapai. Vaikystė ir jaunystė. Leninas - revoliucionierius. Paskutiniai lenino gyvenimo ir veiklos metai. Leninas politikoje. Svarbiausios lenino revoliucinės idėjos. Lenino kaip politiko bruožai. Išvados. Šaltiniai ir literatūra. Priedai.

Darbo tikslas ir uždaviniai. Šio darbo tikslas yra pateikti susistemintą informaciją apie Leniną kaip žmogų.

Uždaviniai: Nurodyti svarbiausius bei ryškiausius Lenino kaip politiko ir žmogaus bruožus, atskleisti jo svarbiausius ir prasmingiausius gyvenimo etapus bei taip pat atskleisti, koks jis buvo šeimoje ir politikoje, kokią itaką padarė šeimos nariai ir išsilavinimas.

Tyrimo objektas. Vladimiro Iljičiaus gyvenimas.

Chronologinės ribos. 1870-1924 - tai Lenino visas gyvenimo laikotarpis. Vladimiro Iljičiaus kaip asmenybės bruožai pradėjo formuotis jau nuo pat vaikystės, todėl darbe darbe pasirinktos chronologinės ribos yra nuo jo gimimo iki mirties.

Tyrimo metodas. Analizės tyrimo metodas – analizuojama asmenybės veiklos, būdo bruožai, santykiai su artimaisiais, bendražygiais; Aprašomasis – šiuo būdu nuosekliai aprašau Lenino kaip žmogaus bruožus, atsiskleidusius ir politikoje, ir šeimoje. Chronologinis metodas – parankus nagrinėjant istorinius įvykius, kieno nors gyvenimą ir veiklą; Istorinių literatūros šaltinių analizė – randami tyrimo faktai, remiantis literatūros šaltiniais.

Istoriografinė analizė. Vladimiras Iljičius buvo vienas žymiausių XX a. Rusijos politikų, turėjęs didžiausią įtaką komunizmo įsitvirtinimui Rusijoje. Savo darbe daugiausia remsiuosi knyga „V.I. Leninas Biografija“ , kurioje sklandžiai aprašomas Lenino gyvenimas. Šioje knygoje radau daug informacijos apie Lenino gyvenimą šeimoje, jo politines pažiūras, taip pat jo būdo bruožus, šeimos įtaka lemtingiems jo gyvenimo etapams. Taip pat remsiuosi Drg.V. Leninas (V.I. Uljanovas). Straipsnių rinkiniais. Straipsniuose radau nemažai informacijos apie jo svarbiausius politkos aspektus bei revoliucines idėjas.

Darbo struktūra. Darbą sudaro įvadas, keturios dalys (antra dalis turi šešis poskyrius), išvados, priedai, trumpinių, literatūros bei naudotų šaltinių sąrašas. Pirmoje dalyje aprašau Leniną kaip asmenybę, ir koks jis buvo šeimoje. Antrojoje dalyje aš gilinaus į jo svarbiausius gyvenimo etapus ir juos sukonkretinau. Aprašiau Peterburgo laikotarpį, Sibiro tremtį, gyvenimą pirmojo pasaulinio karo metais bei paskutinius prasmingiausius jo gyvenimo veiklos ir idėjų metus. Trečioje dalyje glaustai aprašau Lenino politinį gyvenimą ir svarbiausią politinę veiklą.

  • Istorija Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 206 KB
  • 2013 m.
  • 26 puslapiai (5258 žodžiai)
  • Universitetas
  • Tomas
  • Heraldika ir veksikologija Leninas
    10 - 3 balsai (-ų)
Heraldika ir veksikologija Leninas. (2013 m. Gegužės 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/heraldika-ir-veksikologija-leninas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 12:46
×