Hibridiniai automobiliai automobilių konstrukcija


Įvadas. Hibridiniai automobiliai. Hibridinių variklių tipai. Hibrinių automobilių technologijos. Hibridinių automobilių veikimo būdai. Pagrindinės hibridinių automobilių dalys, konstrukcija. Elektromobilių krovimo stotelės ir standartai. Elektromobilių krovimo stotelės tipai. Bevielis krovimas. Elektromoblio baterijos. Oru varomi automobiliai. Vandeniliu varomi automobiliai. Išvada. Naudoti šaltiniai.


Senkant naftai, vis dažniau susimąstoma apie žemės kuro resursus, visas pasaulis vis garsiau kalba, jog hibridiniai automobiliai – mūsų ateitis. Tačiau didžiajai daliai lietuvių hibridinis automobilis – dar nematytas mechanizmas, apie kurį sklando daug įvairiausių gandų ir istorijų. Tad aš Jums pristatytsiu apie hibridinius automobiliu, kurie varomi tiek elektra, vandeniliu, oru ir kitais mišiniais, kuriais yra ekspotuojamos mūsų transporto priemonės. Supažindinsiu su variklių tipais, jų technologija, veikimo būdais, konstrukcija, elektromobilių pakrovimo tipus ir ateities vizijas.

2.1Pagrindinės hibridinių automobilių dalys, konstrukcija

Hibridiniai automobiliai taupo kurą ir tampa vis populiarėjantis, dėl to jog su jais gali nuvažiuot didesnį atstumą nei su vien elektriniais. Jie labai efektyviai išnaudoją energiją esant mieste. Tačiau bent jau pagal skaičiavimus vis dar sunkiai atsiperkanti alternatyva lyginant su paprastais automobiliais. Tarp automobilių gamintojų vyksta konkurencija kas sukurs ekonomiškesnį, kai ankščiau bandydavo sukurti kuo galingesnį. Aišku, kad elektrinis automobilis gerokai pranašesnis prieš tradicinį automobilį! Elektromobilis iš esmės keičia savokos „automobilio priežiūra“ supratimą ir pradeda taupyti jūsų pinigus, vos tik atsisakote tradicinio automobilio priežiūros išlaidų. Esame įsitikinę, kad mūsų elektromobilis bus ne tik naudingesnis nei dabartinis jūsų automobilis, bet ir jums tikrai patiks.

  • Microsoft Word 1765 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (1874 žodžiai)
  • Kolegija
  • Karolis
  • Hibridiniai automobiliai automobilių konstrukcija
    9.1 - 9 balsai (-ų)
Hibridiniai automobiliai automobilių konstrukcija. (2016 m. Gegužės 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/hibridiniai-automobiliai-automobiliu-konstrukcija.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 20 d. 02:05
×
26 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo