Hibridinių automobilių remontas - verslo planas


Hibridinių automobilių remontas. Praktinis darbas rinkodaros strategijos parinkimas. Darbo tikslas. Automobilių remontas. Aplinkos stabilumo lygis. Konkurencinis pranašumo lygis = /. Įmonės finansinio pajėgumo lygis = /. Tai agresyvi strategija. PRAKTINĖS UŽDUOTYS užduotis Pateikite SVV privalumus ir trūkumus. Baikite pildyti lentelę.


Šiai dienai žmonės naudojasi ne tik benzininiais ir dyzeliniais automobiliais bet ir po truputį renkasi kaip alternatyvą hibridinius automobilius kurie naudoja ir iš naftos išgaunamą kurą ir elektros variklius, tokių automobilių remontas žmones dar labiau pritrauktų naudotis hibridiniais automobiliais, nes būtų kas juos remontuoja.

Servizui sukurti tektų netik apsirūpinti tradiciniais benzininių ir dyzelinių mašinų remonto įrankiais bet ir elektromobilių remonto įrankiais todėl pradinis kapitalas būtų labai didelis. Įsikūręs servizas pradžioje neturėtų didelios konkurencijos, nes labai didelis pradinis kapitalas atbaidytų daug investuotuoju, tai leistų ilgą laiką būti pagrindiniais miesto remontininkais be didelios konkurencijos .

Šiai dienai vyresnio amžiaus žmonės priima tik tradicinius automobilius mėgsta pastovumą, retas kuris priima tokia inovaciją kaip hibridini automobilį, kuris ne tik brangus bet ir mažai kur taisomas jų atžvilgiu, tačiau su jaunesnio amžiaus žmonėmis yra kita situacija, jauni žmonės lengviau priima visas inovacijas, ir jiems daug kas įdomu. Dėl šitų požiūrių dažniausiai pamatytume jaunesnio amžiaus žmogų už hibridinio automobilio vairo. Bėgant laikui didėjant hybridinių automobilių pasiūlai turėtų visos amžių grupės labiau priimti hibridinius automobilius.

Šių dienų pasaulis yra labai greit keičiantis, kasdien atsiranda daug įnovacijų, o tradiciniai dalykai tampa atgyvenomis, inovacijos leidžia netik viską daryt lengviau bet ir taupyt aplinką. Žmonės tampa priversti keisti kasdieninius dalykus iš visiems priimtų į naujas įnovacijas dėl išteklių mažėjimo. Hibridinis automobilis atsirado kaip tarpinis variantas tarp tradicinio automobilio ir visiškai elektra varomo automobilio . Todėl hibridini automobilį lengva priimti kaip inovaciją o žinant kad būtų kas juos sutaisytų sukeltu dar mažiau abejonių juos pirkti .

Technologiniu požiūriu remonto atžvilgiu yra labai gerai . Mokslininkai kurie sukūrė hibridinius automobilius sukūrė ir gerą įrangą jiems taisyti, tačiau žiūrint šiuo atveju kaip naujai įrangai tektų daug mokintis su ja naudotis kad galėtume naudotis remonte. Be to visa ši įranga labai brangi todėl būtina vykti mokintis dirbti su tokia įranga. Taip po gi visą remonto įranga kiekvienais metai reikalaus naujos licenzijos kuri žinoma kad daug kainuoja bet suteikia naujausia informaciją apie hibridinių automobilių sistemas.

  • Microsoft Word 316 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (2023 žodžiai)
  • Kolegija
  • Nerijus
  • Hibridinių automobilių remontas - verslo planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Hibridinių automobilių remontas - verslo planas . (2018 m. Kovo 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/hibridiniu-automobiliu-remontas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 29 d. 23:47
×
109 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo