Hibridų vartojimas specialybės (informatikų) leksikoje


Įvadas IT leksika Hibridai Hibridai IT srityje Išvados Literatūra. Toliau. Atgal. Įvadas. Visuomenėje, įvairių sričių ir specialybių ekspertams yra ypač svarbu susišnekėti. Vien tik įprastos bendrinės kalbos nepakanka. Informacinių Technologijų leksika. Specialybės kalba Specialybės kalba - tai bendrinės kalbos sudedamoji dalis. Hibridai. Hibridai – žodžiai. Hibriduose yra ir savų, ir svetimų elementų, t. Hibridų rušys. Hibridų pavyzdžiai upgreidas (=plėtotėHibridai IT srityje. Išvados. Specialybės kalboje dažnai susiduriame su tokios klaidomis.


Visuomenėje, įvairių sričių ir specialybių ekspertams yra ypač svarbu susišnekėti, palaikyti kontaktą. Tam pasitelkiama leksika. Kalbos leksika galima skirstyti į kelis aspektus: Vartojimo sritis Vartojimo platumas Žodžių reikšmė Forma, kilmė Tematika.

Vien tik įprastos bendrinės kalbos nepakanka, todėl pasitelkiama specialybės (profesinė) kalba. Kadangi egzistuoja daugybė profesijų ir jų specialistai vartoja begale įvairių terminų. Todėl dalis jų gali tapti netinkamais. Informacinių technologijų žodynui plečiantis ir keičiantis kiekvieną dieną, labai svarbu atskirti hibridus ir jų bruožus, bei kitas klaidas naudojamas šios specialybės kalboje.

Specialybės kalba: Specialybės kalba - tai bendrinės kalbos sudedamoji dalis. Specialybės kalbos terminai yra oficialiai priimti kalbininkų ir yra tinkami vartoti.

  • MS PowerPoint 724 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (353 žodžiai)
  • Kolegija
  • H
  • Hibridų vartojimas specialybės (informatikų) leksikoje
    10 - 2 balsai (-ų)
Hibridų vartojimas specialybės (informatikų) leksikoje. (2018 m. Gruodžio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/hibridu-vartojimas-specialybes-informatiku-leksikoje.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 21 d. 05:57
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo