Hidraulika Ir Pneumatika (2)


Hidraulikos ir pneumatikos. Darbo tikslai ir uždaviniai. Uždaviniai ir sprendimai. Literatūra ir šaltiniai.


Tobulėjant technikai, vis daugiau mašinų darbo dalims ir jų pavaroms valdyti naudojamos hidraulinės sistemos. Jos tampa vis sudėtingesnės, atlieka vis daugiau funkcijų bei suteikia automatinį valdymą. Hidraulinės pavaros plinta visose technikos panaudojimo srityse – nuo transporto, žemės ir miškų ūkio technikos iki aviacinės bei kosminės technikos.

Kiekvienos srities hidraulinėms sistemoms būdingi tam tikri ypatumai, kuriuos diktuoja specifiniai reikalavimai. Tam, kad būtų galima suprasti sudėtingas, specializuotas hidraulines pavaras reikia turėti bent minimalias žinias apie hidrauliką.

Analizuoti perdavimo būdus, hidraulinių pavarų panadojimo sritis, jų pranašumus ir skirtumus.

Išvardinti tikslai pasiekiami aktyviai dalyvaujant paskaitose, praktiniuose darbuose ir dirbant savarankiškai. Studentai išmoksta priimti informaciją iš įvairių šaltinių juos analizuodami, sistemindami informaciją. Sugebėti dirbti savarankiškai ir komandoje. Taip ugdomas aktyvumas, pareigingumas, tobulinamas loginis mąstymas.

Nesant skystyje ištirpusio oro, kai , . Kadangi skytyje visuomet yra ištirpusio oro, naudojamasi K reikšme.

2 paveiksle pateikiama hidraulinio keltuvo schema. Krovinys G keliamas rankiniu siurbliu 1. Krovinio valdymo bloką sudarykite taip, kad krovinį būtų galima ne tik pakeltu, bet ir valdyti jo nuleidimo greitį bei apriboti maksimalų keliamo krovinio svorį.

  • Microsoft Word 428 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (1081 žodžiai)
  • Kolegija
  • Paulius
  • Hidraulika Ir Pneumatika (2)
    10 - 3 balsai (-ų)
Hidraulika Ir Pneumatika (2). (2017 m. Lapkričio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/hidraulika-ir-pneumatika-2.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 18 d. 09:25
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo