Hidraulikos koliokviumo klausimai atsakymai


Hidraulinio siurblio veikimo principas. Paskalio desni pagal ji suklasifikuokite hidraulines masinas. Turiniu ir dinaminiu siurbliu galia. Hidraulikos 2 koliokviumo klausimai atsakymai. Dvigubo hidraulinio siurblio veikimo principas.

Hidraulikos 1 koliokviumo klausimų atsakymai, viso 42 klausimai. Kokie jėgos srautai yra mobiliose mašinose. Išvardinkite juos. Užrašykite srauto galios išraišką ir ją paaiškinkite. Parašykite paskalio dėsnį ir pagal jį suklasifikuokite hidraulines mašinas. Paaiškinkite dėsnio matematinės išraiškos narius. Kuo išreiškiama jėga hidraulinėse mašinose? Jos išraiška ir vienetai. Hidraulinės mašinos, hidraulinio siurblio ir hidraulinio variklio sąvokos. Hidraulinių tūrinių mašinų apibrėžimas, ypatybės ir klasifikavimas. Hidraulinių dinaminių mašinų apibrėžimas, ypatybės ir klasifikavimas. Siurblio slėgis ir slėgio aukštis. Vakuumetrinis ir manometrinis slėgis. Jo matavimo vienetai. Siurblio našumas (tūrinis, masinis, idealus). Jo matavimo vienetai. Tūrinių ir dinaminių siurblių galia. Parašykite formules ir paaiškinkite jų reikšmes ir matavimo vienetus. Siurblio naudingumo koeficientas. Jo sudedamosios dalys ir matematinės išraiškos. Siurblių kavitacijos reikšmė ir jos mažinimo būdai. Tūrinių siurblių slėgio charakteristikos. Paaiškinkite ir nubrėžkite. Viengubo veikimo stūmoklinio ir plunžerinio siurblio principinė schema, sudedamosios dalys ir veikimo principas. Našumo grafikas. Našumo išraiška. Dvigubo veikimo stūmoklinio siurblio schema, sudedamosios dalys ir veikimo principas. Našumas ir jo grafikas. Diferencialinio plunžerinio siurblio schema, sudedamosios dalys ir veikimo principas. Jo tapatumas ir skirtumas nuo viengubo ir dvigubo veikimo stūmoklinių siurblių. Našumas ir jo grafikas. Stūmoklinių siurblių našumo netolygumo įvertinimas. Matematinė išraiška. Stūmoklinių siurblių panaudojimas.
  • Mechanika Konspektas
  • Microsoft Word 4558 KB
  • 2013 m.
  • 15 puslapių (3491 žodžiai)
  • Martynas
  • Hidraulikos koliokviumo klausimai atsakymai
    10 - 3 balsai (-ų)
Hidraulikos koliokviumo klausimai atsakymai. (2013 m. Vasario 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/hidraulikos-koliokviumo-klausimai-atsakymai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 12:05
×