Hidraulikos sistemos


Hidraulikos veikimo principas. Hidraulines sistemos veikimo principas. Hidraulikos zymejimas. Hidraulikos zymejimas. Hidraulinis akumuliatorius referatas. Hidraulika kursinis. Hidraulikos referatas.

Mechatronikos pagrindai. Įvadas. Bendros žinios apie hidraulines ir pneumatines mašinas, pavaras ir sistemas. Jų klasifikavimas, žymėjimas ir naudojimas. Pneumatinių ir hidraulinių pavarų palyginimas. Siurblių klasifikavimas. Dinaminės hidraulinės mašinos. Tūrinės hidraulinės pavaros. Hidrauliniai aparatai. Jų klasifikavimas. Droseliai. Vožtuvai. Tūrinių hidropavarų veikimo principas ir klasifikavimas. Hidrauliniai skirstytuvai, akumuliatoriai ir pagalbinė hidraulinė aparatūra. Hidraulinės pavaros: hidromovos ir hidrotransformatoriai. Jų charakteristikos. Darbo režimai. Trumpai apie pneumatines pavaras. Pneumatiniai varikliai. Pneumatinių sistemų valdymo ir pagalbiniai įrengimai. Pneumatinių pavarų skaičiavimo pagrindai. Įmonės gaminančios pneumatinius produktus. Išvados. Literatūros sąrašas.

Automatika, tai ateitis. Viskas automatizuojama, siekiama padaryti moderniau, sunkiau suvokiama, suprantama, bet tuo pačiu daug lengviau valdoma, nei procesai atliekami žmonių Juk žmonės klysta, jiems reikia poilsio, maisto, bei kitų išteklių. Užuot tai suteikus įmonėms viską apsimoka modernizuoti, panaikinti daugumos žmonių darbo vietas, palikti tik tuos, kurie prižiūri įrenginius, bei tvarko juos. Ilgainiui, tai atsiperka – juk nereikia mokėti atlyginimų, nereikia pietų pertruakų, tik elektros, kurios sąnaudos nelabai pakinta. Taigi šiame darbe apžvelgsiu dvi automatikos sritis: pneumatiką ir hidrauliką. Panagrinėsiu, kurios firmos gamina įvairią produkciją šiose srityse, bei kuriems procesams skiria savo gamybą.

  • Elektronika Referatas
  • Microsoft Word 180 KB
  • 2013 m.
  • 34 puslapiai (6027 žodžiai)
  • Kolegija
  • Povilas
  • Hidraulikos sistemos
    10 - 3 balsai (-ų)
Hidraulikos sistemos. (2013 m. Gegužės 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/hidraulikos-sistemos.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 02:30
×