Hidrauliniai keltuvai


Svertinis keltuvas kursinis. Hidrauliniai keltuvai referatas. Keltuvai konspektas.

Hidrauliniai presai. Pagrindiniai presų parametrai. Presavimo ir štampavimo įrengimai.

Hidrauliniai presai – skirti lapiniam plieno štampavimui. Jie būna vienos kolonos, rėminiai ir 4-ių kolonų. Šiai grupei galima priskirti ir lapinio plieno lenkimo presus. Šalia mechaninių-hidraulinių presų naudojami trigubo veikimo švariam iškirtimui su mechanine ir hidrauline pavara presai.

Hidrauliniai presai pagrindinai skirti formos pakeitimo operacijoms, tačiau kai kada gali būti panaudoti ir atskyrimo operacijoms. Skirtingai nuo mechaninių presų svarbi hidraulinių presų charakteristika ta, kad jų eiga nėra griežtai fiksuota ir jos dydis gali keistis tam tikrose ribose. Čia vietoj šliaužiklio eigų skaičiaus svarbu yra šliaužiklio judėjimo greitis įvairiuose režimuose.

Vienakoloniai presai –jie naudojami ne tik lyginimo , presavimo , bet ir kitų įvairių formos pakeitimo štampavimo operacijose. Šių presų pavara hidraulinė, patalpinta viduje stovo. Stovas C-tipo, suvirintas iš lapinio plieno. Valdymas svirtinis-šarnyrinis nuo dviejų rankenėlių , kurios pašalina galimybę darbininkui iškišti rankas į darbo zoną ir susižeisti.

  • Microsoft Word 37 KB
  • 2016 m.
  • 4 puslapiai (599 žodžiai)
  • Mokykla
  • Daumantas
  • Hidrauliniai keltuvai
    10 - 4 balsai (-ų)
Hidrauliniai keltuvai. (2014 m. Balandžio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/hidrauliniai-keltuvai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 19 d. 16:31
×