Higiena ir mityba


Skaidres apie asmens higiena. Mityba ir higiena. Asmens higiena referatas. Mitybos higiena. Mityba ir higiena temos. Mitybos higienos referatas. Mitybos higiena referatas. Mikroorganizmų patekimo į maistą šaltiniai. Mitybos ir higienos referatai. Higienos referatai.

Įvadas. Bakterijos, virusai, mielės ir pelėsiai. Formos, rūšys, paplitimas. Bakterijos. Virusas. Mielės. Pelėsiai. Per maistą platinami infekcinių ligų ir apsinuodijimų sukėlėjai. Mikroorganizmų patekimo į maistą šaltiniai, būdai ir priežastys. Infekcijos šaltinis ir infekcijos plitimo keliai. Higienos reikalavimai valymui, plovimui, dezinfekavimui, dezinsekcijai, deratizacijai. Atliekų ir techninių medžiagų laikymas viešojo maitinimo įmonėse. Dezinfekcija. Dezinsekcija. Deratizacija. Valymas, plovimas. Atliekų surinkimas, saugojimas, rūšiavimas įmonėse ir organizacijose. Uždavinys. Litaratūra.

Darbo tikslas:

1.Kuo daugiau sužinoti apie bakterijas, virusus, pelėsius, mieles, per maistą plintančias infekcines ligas, apsinuodijimų sukėlėjus, apie valymą, plovimą, dezinfekavimą, dezinsekciją, deratizaciją, atliekų ir techninių medžiagų laikymą maitinimo įmonėse.

Darbo uždaviniai:

1.Išsiaiškinti mikroorganizmų rūšis, jų formas ir paplitimą.

2.Išsiaiškinti mikroorganizmų patekimo į maistą šaltinius, būdus ir priežastis

3.Išsiaiškinti higienos reikalavimus valymui, plovimui, dezinfekavimui, dezinsekcijai, deratizacijai

  • Microsoft Word 350 KB
  • 2012 m.
  • 21 puslapis (4214 žodžiai)
  • Kolegija
  • Justina
  • Higiena ir mityba
    10 - 3 balsai (-ų)
Higiena ir mityba. (2012 m. Rugsėjo 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/higiena-ir-mityba.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 12 d. 17:39
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo