Higieninės kosmetikos kosmetikas


Referatas apie masažą. Kosmetika referatas. Higienine kosmetika. Referatas apie kosmetika. Masazo referatai. Kosmetikos prekes referatas. Masazas referatas. Kosmetikos referatas. Masazai rasto darbas. Kosmetines proceduros referatas.

Įvadas. Darbo aprašymas. Konsultantas kosmetikos parduotuvėje. Kosmetinės – higieninės veido procedūros. Makiažas (visage). Rankų ir nagų priežiūra. Manikiūras. Pedikiūras. Kūno priežiūros procedūros. Veido ir kūno masažas. Profesiniai gebėjimai. Bendravimas ir bendradarbiavimas. Savarankiškumas. Sąžiningumas. Atsakingumas. Profesinės perspektyvos. Išvados. Literatūra. Priedai.

Kosmetikos konsultantas – tai žmogus išmanantis apie produkciją, dėmesingas kitų žmonių poreikiams ir visada atviras bendravimui. Jis teikia profesionalias konsultacijas apie produkcijos poveikį žmogui (jo odai, plaukams ir t.t.). Atsako į žmonėms iškilusius klausimus apie parduotuvėje parduodamas prekes, pataria.

● vitaminas A padeda nagams stiprėti ir augti.

● vitaminas B padeda įsisavinti baltymus, tuo pačiu spartina nagų augimą.

Bendravimas galėtų būti nuoširdus, jeigu mokėtume elgtis su kitais taip, kaip norėtume, kad jie elgtųsi su mumis. Tai visai įmanoma, kol nesusiduriame su abejingumu, priešinga nuomone, nesame kritikuojami, nepajuntame priešiškumo savo atžvilgiu. Tada, nepriklausomai nuo temperamento ir asmeninių savybių, mes vienaip ar kitaip sureaguojame: nutraukiame bendravimą, konfliktuojame, ieškome kompromiso, nusileidžiame ar garbingai ir diplomatiškai giname savo nuomonę. Visais atvejais nėra taip paprasta, kadangi gyvename tarp žmonių ir neišvengiamai esame priversti bendrauti ir bendradarbiauti. Tačiau tai turime daryti profesionaliai. Sėkmę lemia ne tik sukauptos žinios, kiek gebėjimas bendradarbiauti ir sutarti su kitais.

Neverbalinė kalba yra labai svarbi visiems žmonių santykiams, todėl, norint geriau bendrauti su kitais, yra naudinga kuo daugiau su ja susipažinti.

Rašydama šį darbą stengiausi įsijausti į higieninės kosmetikos kosmetiko darbą, gebėjimus ir t.t. Darbe stengiausi apžvelgti kuo daugiau šios specialybės aspektų. Reziumuodama, drįstu teigti, jog ši specialybė yra įdomi ir gan perspektyvi.

  • Microsoft Word 97 KB
  • 2016 m.
  • 17 puslapių (1719 žodžiai)
  • Mokykla
  • 1111111111
  • Higieninės kosmetikos kosmetikas
    9 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Higieninės kosmetikos kosmetikas. (2011 m. Balandžio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/higienines-kosmetikos-kosmetikas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 23 d. 05:35
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo