Higienos normos restorane


Darbo tikslas. Ivadas. “Barcelona”. Sudareme klausimyna, kurio deka iverinsime restorano higienos normas. Ar vidinės patalpos suremontuotos, geros būklės, švarios tvarkingos? Ar lankytojų salė išvedinta? Ar švarios tualetų patalpos, ar pakankamas tualetų skaičius? Ar palanki temperatūra lankytojų salėje? Ar pakankamas apšvietimas( lankytojų salėje ir kitose patalpose)? Ar stalai prakybinėje salėje švarus? Ar darbuotojai dėvi švarias ir tinkamus darbui drabužius? Ar darbuotojo aptarnavimas atitinka hiegienos reikalavimus? Ar indai ir įrankiai yra švarus? Ar patiekalas atitinka ingridientus? Ar patiekalas, maistas yra tinkamos temperatūros? Ar patiekalas patiektas estetiškai? Išvados.

Įvertinti ir pristatyti pasirinkta įmone, pagal higienos normos dokumentą.

Sudareme klausimyna, kurio deka iverinsime restorano higienos normas.

Nors restorane seniai nebuvo remonto, tačiau visą aplinką atrodo estetiskai ir tvarkingai.

Patalpos yra vėdinamos kiekvieną dieną, viso darbo metu. Oras čia yra gaivus ir kiekvienas atėjęs svečias gali jaustis maloniai.

Trūkumas yra tas, kad restorane yra vienas bendras tualetas. Dažnai būna eile i tualetą.

Restorane pusrusyje yra vesiau, tiek žiema tiek vasara, tačiau ne ytin , kad tuo galetu skustis klientai. Antrajame aukste teperatūra yra pastovi ir tinkama, kondicionieriu dėka.

Ar pakankamas apšvietimas( lankytojų salėje ir kitose patalpose)?

Šios kavinės patalpų apšvietimas priklauso nuo pasirinktos sėdėjimo vietos, pusrusyje dominuoja blankesne spalva. Tačiau kad ir kur atsisėstumėte, jaučiamas komfortas, maloni aplinka.

Stalai yra visuomet švarus ir tvarkingi. Stalai yra iškart tvarkomi, kad klientams sedintiems patogiau būtų malonu ilsetis restorane. I tvarka saleje skiriame ypač daug demesio.

Ar darbuotojai dėvi švarias ir tinkamus darbui drabužius?

Darbuotojai devi ruodonas aprangas, pagal ispaniška stiliu. Jos visada tvarkingos, švarios ir isligintos. Merginos susitvarkiusios plaukus, ir maloniai pasidažiusios.

  • Vadyba Skaidrės
  • MS PowerPoint 79 KB
  • 2014 m.
  • 18 puslapių (573 žodžiai)
  • Kolegija
  • Sabina
  • Higienos normos restorane
    10 - 7 balsai (-ų)
Higienos normos restorane. (2014 m. Gruodžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/higienos-normos-restorane.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 02:36
×