Himalajai ir Alpės


Kaip susidare himalajai. Himalaju kalnu susidarymas. Kaip susidarė himalajų kalnai. Himalaju susiformavimas. Kuo himalajai panasus i alpes. Auksciausia alpiu virsukalne. Kaip susidare himalajai?. Alpiu kalnu susidarymo vieta. Alpiu kalnu susidarymas. Alpiu ir himalaju auksciausia virsukalne.

Alpių ir himalajų kalnų susidarymas. Panašumai. Skirtumai. Kaip susidarė alpės? Kaip susidarė himalajai? Aukščiausia alpių viršukalnė, jos aukštis. Aukščiausia himalajų viršukalnė, jos aukštis. Per kurias valstybes driekiasi alpės? Per kurias valstybes driekiasi himalajai? Iš kokių požymių galima spręsti, kad alpių ir himalajų susidarymas toks pat? Kurie europos ir azijos kalnai susiformavo taip pat kaip alpės ir himalajai? Kuris paveikslas, vaizduojantis litosferos plokščių judėjimo tipus, tinka paaiškinti alpių ir himalajų kalnų susiformavimą? Kas ir kada pirmieji įkopė į everestą? Kuris lietuvis ir kada pirmasis įkopė į everestą? Kiek lietuvių iš viso pabuvojo ant „pasaulio stogo“?
  • Microsoft Word 407 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (248 žodžiai)
  • Arnas
  • Himalajai ir Alpės
    10 - 3 balsai (-ų)
Himalajai ir Alpės. (2012 m. Spalio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/himalajai-ir-alpes.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 08 d. 04:31
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!