Hipnozė: apimam širdį ir protą


Saves hipnoze. Skaidrės hipnozė. Hipnoze apima sirdi ir prota. Hipnozė referatai.

Šaulinio vienuolino vienuolio lo vanom eilėraštis. Tūkstančio būdų pilį užsiiminėju koviniais menais , ir naktinės žvaigždės dega mano rankose. Priešais girdžiu vienuolio juoką , kad pratime pasiekė tobulumo , žingsnis po žingsnio nuo dažnai daromų vienuolių iškvėpimų apgirtęs esu. Išsilaisvinu nuo geležinių grandinių skambesio , ir vienuoliai – kariai gali pakilti šokdami. Prakaito drėgnumas varva , maitindamas pėdas , kruvinas prakaitas lašais drėkina žemę. Didviriai , didingi ir tūkstančių senumo , jie žinojo treniruotės sunkumą „ apimam širdį ir protą “.

Išsilavinimas : utenos taekvondo klubas spindulys . Parapsichtūkstančio būdų pilį užsiiminėju koviniais menais , ir naktinės žvaigždės dega mano rankose. Didviriai , didingi ir tūkstančių senumo , jie žinojo treniruotės sunkumą apimam širdį ir protą .

Pagrinde šito penkių eilučių eilėraščio galima daryti išvadą , kad tais laikais vienuoliai tūkstančių būdų pilį , darydami savo hipnozės (hipnozės savybės ) pratimus , nebijojo nei sunkumų ,nei nuovargio, prie fakelų šviesos trumpino naktį. Ir prakaitas liejos per jų nugaras. Toks veržimosi sunkumų paveikslas pas užsiiminėjančius vienuolius.

šis pratimas , kaip suprantame buvo daromas , ir mintimis , ir panaudojant fizinę jėgą. Dabar tilslinga jį parašyti rementis ilgalaikėmis hipnozės praktikomis. Šis hipnozės savybės pratimas reikalingas kiekvienam , kuris nori įsisavinti nemedicininį savęs pačio gydimą ir atskleisti visus intelektualinius gebėjimus. Be abejo pilnam savęs su- pirmiausia mokomės pasiekti transą. Tai įkvėpimas – iškvėpimas – pauzė. Ilgiau pakvėpavus pastebėsime , kad patirsime dar didesnį transą pauzės momente. Rimtis yra išorinė laisvė ( įvaizdis ) , o transo būsena padeda atgauti vidinę laisvę , ramybę , atsiriboti nuo nemalonių dalykų , ir rasti tinkamus sprendimus.

Antra išsivaizduojame pratimo dalį ar visą pratimą su visomis smulkmenomis. Turint transą ir vaizduotę seka darbas. Daroma tik vaizduotėje ( arba išsivaizduojant prieš save save , kai darome fiziškai ) rimtai ir koncentruotai – tai yra hipnozė (hip- saulėta šilta žiemos diena atodrėkis. Pasimėtome sniego gniūžtėmis ir įbėgame į kambarį. Pastebime , kad iškarto įbėgę į kambarį jaučiamės energingi , tai , kaip tik šis pojūtis mums reikalingas mažam kamuoliukui ( toliau pratime energijos kamuoliukas ) , kuris bus naudojamas įdirbinėjant pratimą.

Turime transą. Ir , kad pradėtume išsivaizduoti ir po to galėtume dirbti ( atlikti tai ) sakome sau , kad žinome oro funkciją mūsų organizmui. Toliau seka apmastimas ir darbas koncentruota vaizduote – savitaiga ( hipnozės savybe ) .

  • Microsoft Word 7 KB
  • 2012 m.
  • 3 puslapiai (1148 žodžiai)
  • Hipnozė: apimam širdį ir protą
    10 - 2 balsai (-ų)
Hipnozė: apimam širdį ir protą. (2011 m. Birželio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/hipnoze-apimam-sirdi-ir-prota.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 01 d. 06:13
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo