Hipnozė skaidrės


Hipnozė. Ką žinote apie hipnozę? Kas yra hipnozė? Kas yra hipnozės sukeltas transas? Transo būsenos esmė. Faktai ir prasimanymai. Atsakymas. Faktai ir prasimanymai. Atsakymas. Faktai ir prasimanymai. Atsakymas. Faktai ir prasimanymai. Atsakymas. Faktai ir prasimanymai. Atsakymas. Hipnozė kaip sąmonės suskirstymas. Eriksoninė hipnozė. Miltonas Eriksonas. Sąmoningas transas. Transo sesija. Yra trys pagrindiniai būdai įvesti į transą. Po transo. Vieno iš transinių fenomenų pavyzdys. Autogeninė treniruotė. Autogeninės treniruotės padeda esant. Žingsniai atsipalaidavimo link. Žingsniai savęs pažinimo link, įpročių, charakterio (per) formavimas. Romualdas Malinauskas - Autogeninė treniruotė. Dėkojame už dėmesį .


Transas yra viskas, ko mes nevaldome sąmoningai; Hipnozės sukeltoje transo būsenoje nuo sąmonės tarsi atsiskiria dalis suvokimo tų veiksmų, kuriuos fiksuojame ir atliekame automatiškai;.

Atskirtasis, nesąmoningas dėmesys valdomas nevalingai; veiksmai atliekami per miegą (lunatizmas). HIPNOZĖS SUKELTO TRANSO NEGALIMA PAINIOTI SU MIEGU!!!!!

TAIP. Hipnozė gali sumažinti skausmą. Maždaug 10% žmonių gali būti užhipnotizuoti taip giliai, kad galėtų būti operuojami be narkozės. Kaip tai atsitinka? Disociacijos teorija – skirtingas sąmonės lygių atsiskyrimas. Ši teorija teigia, kad hipnozė atskiria fizinį skausmingo dirgiklio pojūtį nuo su skausmu susijusių emocijų, kurios apibrėžia mūsų skausmo potyrį. Kita teorija teigia, kad hipnozės būsenoje skausmas sumažėja dėl atrankinio dėmesio. Užhipnotizuotas žmogus, nors ir nežymiai, bet vis tiek kažkiek jaučia skausmą.

Mokslininkai Martinas Onre ir Frederickas Evansas (1965m.) įrodė, kad užhipnotizuotiems žmonėms galima įteigti atlikti akivaizdžiai pavojingą veiksmą. Pavyzdys su laboratorija. Dėsnis: Valdingas asmuo teisėtomis priemonėmis gali įteigti žmonėms atlikti kai kuriuos netikėtus veiksmus.

Transo sesija įprastiniame variante susideda iš kelių žingsnių: Įvesti žmogų į lengvą transą; Duoti pirmas nuostatas Pagilinti transą Daromos įtaigos/pasakojama metafora Išvedama iš transo Pasikalbama apie nesusijusius dalykus.

Savitaiga besiremianti atsipalaidavimo technika, pagrįsta Vokietijos psichiatro Johan Hainrich Dulc. Remiasi hipnozės teorijos pagrindais. Mokoma tiek grupiniuose, tiek pavieniuose užsiėmimuose, dažniusiai vadovaujant psichologui, gydytojui. Svarbu pilnai atpalaiiduoti raumenis. Pratimai apima trumpas formules, kurių metu dėmesys koncentruojamas į sakomus žodžius ir kuo ryškiau įsivaizduojama tai, kas sakoma.

  • Psichologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 1855 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 30 puslapių (1125 žodžiai)
  • Greta
  • Hipnozė skaidrės
    10 - 3 balsai (-ų)
Hipnozė skaidrės. (2016 m. Kovo 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/hipnoze-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 14:54
×