Hipotetinis pramogų parko projektas


Teritorijos hipotetinis planas. Pramogu parkas referatas. Baltarusijos ziemos turizmas.

Aplinkos ir planavimo pagrindai. Hipotetinis pramogų parko projektas. 50 ha parką siūlau įrengti apie 2 km į rytus nuo Ignalinos rajono centro, netoliese Žaliojo ežero. Parkas susisiekimo atžvilgiu būtų patogioje vietoje, lengvai pasiekiamas- apie 1,5 km nuo magistralės Vilnius- Zarasai ir 2 km nuo miesto centro. Iki rajono centro galima atvykti geležinkelio linija Sankt Peterburgas- Varšuva, ar mažu orlaiviu iki skraidybos mokymo centro. Rajonas ribojasi su Švenčionių, Utenos, Zarasų rajonais ir Baltarusijos respublika.

50 ha parką siūlau įrengti apie km į rytus nuo ignalinos rajono centro, netoliese žaliojo ežero. Parkas susisiekimo atžvilgiu būtų patogioje vietoje, lengvai pasiekiamas- apie 1,5 km nuo magistralės vilnius- zarasai ir km nuo miesto centro. Rajonas ribojasi su švenčionių, utenos, zarasų rajonais ir baltarusijos respublika.

šiuo metu lankomiausi turistų objektai yra Lietuvos žiemos sporto centras ( toliau lžsc) ir aukštaitijos nacionalinis parkas (toliau anp). Lžsc nuolat rengia Lietuvos slidinėjimo asociacijos, biatlono federacijos, dviračių federacijos bei kitų sporto šakų varžybas ir labiau orientuotas į sportinę veiklą. Anp irgi daugiausia lankytojų vasaros sezono metu. Yra lankomas nemažai užsieniečių. Propaguojamas vandens, savaitgalinis ir pažintinis turizmas, taip pat kaimo turizmas.

šie objektai daro rajoną žinomais Lietuvoje ir užsienyje, pritraukia daug klientų, bet nesiūlo tokių paslaugų ir atrakcijų, kaip būsimas parkas. Jie specializuojasi konkrečiose srityse, taigi jų klientai- būsimieji mūsų klientai.

Taigi, parko lankytojais būtų ignalinos rajono, aplinkinių rajonų gyventojai. Ignalinos rajono svečiai, lankytojai ir turistai.

Parkas įsikurtų miškų, ežerų, gražių gamtovaizdžių apsuptyje, šalia Lietuvos žiemos sporto centro, kur yra slidinėjimo, riedučių, dviračių ir kalnų slidinėjimo trąsos. Šiose apylinkėse ažušilės kraštovaizdžio draustinis, būdakalnio (ažušilės) kalnas- viena aukščiausių kalvų Lietuvoje, ažušilės piliakalnis, vidiškių dvaras šalia varnio ežero - kuris nutolęs km nuo ignalinos, ir vidiškių bažnyčia pastatyta to paties dvaro savininko. Pramogų centras būtų lengvai pasiekiamas, pagrindinėse magistralės būtų nužymėtos kelio ženkalais į parką.

Pats parkas taptų laisvalaikio ir pramogų centru, nes čia būtų teikiamos išskirtinės paslaugos, baidarės, valtys, kanojos, vandens dviračiai, slidinėjimas, kaimo turizmas: visa tai siūlo aplinkiniai gyventojai. Jų geografinė padėtis geriau tinka toms paslaugoms atlikti. Jie tik papyldytų ir paįvairintų parko gyvenimą. O parkas tokias paslaugas teiktų pagal galimybę arba teiktų tik iš dalies. Pvz. Nuomuotų slides ar rogutes, o slidinėti jie galės lžsc.

Parke gyventojai ir svečiai galės atsipalaiduoti po dienos darbų, pasilinksminti, turiningai praleisti laisvalaikį su šeima, apsilankyti renginiuose ar aktyviai pailsėti, gal būt pamedituoti ar tik pabūti gamtoje.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2011 m.
  • 6 puslapiai (1375 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ruta
  • Hipotetinis pramogų parko projektas
    10 - 1 balsai (-ų)
Hipotetinis pramogų parko projektas. (2011 m. Sausio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/hipotetinis-pramogu-parko-projektas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 01 d. 06:45
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo