Hitleris referatas


Adolfas hitleris oratorius. Hitleris oratorius. Hitleris kaip oratorius. Hitleris skaidres. Hitleris ir stalinas referatai. Skaidres apie hitleri. Ádolfas hitleris referatas.

Adolfas Hitleris. Neilgas referatas apie Adolfą Hitlerį.

Jis gimė 1889 m. Braunau mieste Austrijoje, netoli Vokietijos sienos, muitinės tarnautojo šeimoje ir buvo ketvirtas iš šešių vaikų. Jaunystėje savo jėgas mėgino dailės srityje, tačiau papireštaravus tėvui pasirinko tarnautojo profesiją. Vėliau labai smarkiai susidomėjo nacionalizmu. Pirmojo pasaulinio karo metais Hitleris savo noru tarnavo Vokietijos armijoje, buvo sužeistas ir gavo 2 medalius už drąsą. Vokietijos pralaimėjimas šiame kare jam sukėlė šoką ir įtūžį.

Po karo, būdamas 30 metų, Hitleris įstojo į iš pradžių niekam nežinomą dešiniųjų partiją, kuri greitai pakeitė savo pavadinimą į Vokietijos nacionalsocialistų darbininkų partiją (VNSDP) ir per 2 metus tapo neginčijamu jos vadovu. Tarp bendraminčių garsėjo kaip geras oratorius, kadangi sugebėdavo patraukti įvairiausios publikos dėmesį, jo kalba būdavo aistringa, uždeganti.

  • Microsoft Word 2 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (384 žodžiai)
  • Grac
  • Hitleris referatas
    10 - 3 balsai (-ų)
Hitleris referatas. (2012 m. Lapkričio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/hitleris-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 01:11
×