Holistinis mokymasis


Holistinis mokymasis. Kas tai – holistinis mokymasis (mąstymas). Kas tai – holistinis mokymasis (mąstymas)? Holistinis mokymasis – tai informacijos „Supynimas“ su kita informacija. Atmintinis mokymasis. Žmonės, kurie mokosi atmintinai. Tačiau problema yra tame, kad mūsų smegenys nėra kaip. Kaip ugdyti holistinį mokymasį? Užduok klausimus. 2) Vizualizacija + Jausmas („Visceralization“). Klausimai. Kai ką nors. Vizualizacija + Jausmas. Mokydamiesi, susiekite informaciją ne tik su vaizdiniu. Metaforos. Metaforos – literatūrinis. Dešimtmečio taisyklė. Paaiškinkite idėjas sau. Studijavimas. Studijavimas yra procesas. Išvados. Holistinis mokymasis geriausiai tinka bendram suvokimui.


Kas tai – holistinis mokymasis (mąstymas)?1.1. Atmintinis mokymasis1.2. Holistinis mokymasis1.3. Palyginimas2.0. Kaip ugdyti holistinį mokymąsi?2.1 Klausimai2.2 Vizualizacija + Jausmas2.3 Metaforos2.4 Dešimtmečio taisyklė3.0. Apklausos rezultatai4.0. Išvados5.0 Informacijos šaltiniai.

Holistinis mokymasis – tai informacijos „supynimas“ su kita informacija, kurią jau žinai ir esi supratęs. Vis dėlto, kad gerai suprasti, kas yra holistinis mokymasis, pirmiausia reikia pažvelgi į visiškai priešingą mokymosi stilių – atmintinį (skyrių) mokymasį, kai informaciją stengiamasi tiesiog „sugrūsti“ smegenyse. Iš esmės daugumos žmonių mokymosi stilius yra tarp holistinio ir atmintinio, tačiau dažniausiai dominuoja atmintinis, todėl informacija įsisavina sunkiau.

Žmonės, kurie mokosi atmintinai, mato savo smegenis kaip dokumentų talpyklą, kurioje yra skirtingi skyriai (dėžutės) skirtingai informacijai, panašiai kaip kompiuterio failų sistema – viskas tvarkinga, surūšiuota, atskirta. Pavyzdžiui, vienas skyrius yra mokslo šakoms, kitas – menui, dar kitas – filmui, kurį matėte praeitą savaitę. Mokslo šakų skyriuje yra fizikos, matematikos, chemijos skyriai. Fizikos skyriuje yra atskiri skyriai skirtingoms sąvokoms ir formulėms. Ir t.t.

Tačiau problema yra tame, kad mūsų smegenys nėra kaip kompiuterio failų sistema.Smegenys – tai susijungusių neuronų tinklas. Todėl žmonės, kurie mokosi holistiškai, mato savo smegenis kaip voro tinklą.

  • MS PowerPoint 124 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (629 žodžiai)
  • Grete
  • Holistinis mokymasis
    10 - 2 balsai (-ų)
Holistinis mokymasis. (2016 m. Kovo 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/holistinis-mokymasis.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 24 d. 23:39
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo