Homeopatinės vaistinės verslo planas


Įvadas. Antrepreneriškų idėjų analizavimas. Hobio. Poreikiai. Gebejimai - patirtis - žinios. Tradicinis verslas. Frančizė. Pasirinkta verslo idėja. Homeopatinė vaistinė. Pest analizė. Politinės - teisinės aplinkos įvertinimas. Ekonominės aplinkos įvertinimas. Socialinės aplinkos įvertinimas. Verslo filosofija, kuria rementis planuojama. Įginendinti pasirinkta verslo įdėja. Juridinių asmenų palyginimas tarpusavyje (Uab ir iį), jų pliusai ir minusai. Uždaroji akcinė bendrovė. Individuali įmonė. IĮ ir Uab apmokestinimo palyginimas. Mūsų pasirinkta rūšis. Kodėl ji pasirinkta? Darbuotojai. Uab „Homeopharma“ įstatai. Dokumentai. Jar. Jar-vo-v. Steigimo sutartis. Verslo plano finansinė skaičiuoklė. Išvados. Informacijos šaltiniai.


Lietuvoje yra labai mažai įmonių, kurios užsiima homeopatinių vaistų gamyba ir pardavimu. O tokių vaistų įsigyti nori vis daugiau žmonių, suprasdami,kad greitas cheminių preaparatų poveikis labiau kenkia, nei jam padeda. Todėl homeopatinių vaistų vaistinę įkurti būtu ne tik pelninga, bet ir reikalynga, nes vis daugiau žmonių nori sveikti, nors ir lėčiau, bet poasitelkiant gamtos dovanas.HOMEOPATIJA!

Tikslas : įkurti specialią vaistinę, kuri būtu patikima ,padedant saugoti žmonių sveikatą, o susirgus padėtų pasveikti naudojant tik ekologiškus – homeopatinius vaistus ,nekenkiant organizmui jokia chemija.

Problema : dar daug žmonių i homeopatiją žiūri skeptiškai.

Noras gyventi geriau žmones motyvuoja judėti į priekį,kurti versles įdėjas ir tapti finansiškai nepriklausomais.Išanalizave idejas kiluses iš mūsų hobio,poreikių,gebėjimų, patirties, žinių, tradicinių verslų ir frančizes,pateikiame 5 verslo idejas Lietuvos rinkai.

Parduotuvės produkcija tenkinanti aktyviai gyvenančio žmogaus poreikius pagal sezoniškumą .Ji reikalinga aktyviems žmonėms ,skatinti sveikatingumą ,nes platus prekių pasirinkimas nuo žiemos sporto inventoriaus iki maisto papildų aktyviai gyvenantiems žmonėms .Ši verslo idėja kilo iš pomėgio aktyviai leisti laisvalaikį . Išskirtinė ,nes parduotuvėje galima netik nusipirkti, bet ir išsinuomoti sporto inventorių norint pabandyti vieną ar kitą sporto šaką.

Svetainėje galima užregistruoti norimus išnuomoti daiktus ,kuriuos galėtu išsinuomoti asmenys kuriems reikia trumpam įsigyti daiktą ,tarkim studentui atkeliavusiam į kitą miestą tik keliems metams ,kad nereiktu to daikto pirkti ir po keliu metų galvoti kur tą nebereikalingą daiktą padėti. Ar žmonėms ,kurie tiesiog neturi lėšų nusipirkti reikiamam daiktui jam sugedus ar laikinai kol sugedusį daiktą tvarko (pvz televizorius) Viskas bus vienoje vietoje ir informacija ir daiktai norintiems išsinuomoti ir taip pat visi kurie turi nenaudojamų daiktų galės užregistruoti juos šioje svetainėje.

Vaistinėje prekiautumėme tik homeopatiniais preparatais, vaistais ir ekologiškomis arbatomis. Reikalinga žmonėms norintiems pirkti tik žolinius vaistus, kadangi labai daug žmonių alergiški cheminiams vaitams ( 15-30% ) Homeopatinėje vaistinėje dirbtu žolininkė-homeopatė galinti patarti vietoje, kokios priemonės geriausios ir kokios arbatos reikalingiausios ,patarti gydymą be cheminių vaitų. Mūsų vaistinėje netgi bus procedūrinis kabinetas kur galės pacientai atlikti inhaliacines procedūras. Tai puikus verslas, nes konkurencija sąlyginai nedidelė,o ekologija šiais laikais labai populiari.

Verslo idėja, sunkvežimiais pervežinėsim užsakovų birius produktus. Verslas bus reikalingas pervežinėti birius produktus.(pvz. grudus)Šis verslas glaudžiai susijęs su tradiciniais Lietuvos verslais – žemdirbyste. Pagrindinė oreantacija i dideles įmones.

Vis daugiau žmonių taupo visus metus ir nori keliauti kokybiškai į užsienio šalis ,tad nori patikimos savo vardą turinčios kelionių agentūros, kuria galėtu pasitikėti. Šitoks verslas kyla iš poreikio kokybiškai keliauti, nes per daug egzistavimo metų yra kokybiškų kelionių sinonimas.

Mūsų pasirinkta idėja yra įkūrti įmonę ,,HomeoPharma‘‘ ,kurią įkursime Kaune, prekybos centre ,,Mega“, kur labai didelis srautas potencialių klientų. Ši įmonė pardavinėsi išskirtines bei aukščiausios kokybės ,ekologiškas, gydomąsiais arbatas bei homeopatinius preaparatus,kuriuos pagal individualų užsakymą galės pagaminti čia pat vaistinėje. Taip pet teiksime inhaliavimo paslaugas, specialiai tam įrengtame kabinete, kurios susidės iš garsų bei inhaliavimo procedūrų terapijos, skatinančios kuo greičiau pasveikti. Suprasdami, kad ne kiekvienas žmogus gali su leisti įsigyti inhaliavimo procedūroms skirtą įrangą bei priemones. O šios procedūros padėti gali jau iš pirmo karto.

Šioje įmonėje kiekvienas klientas norintis įsigyti tik jam reikalyngą gydomųjų arbatų mišinį ar homeopatinį preaparatą, bus pakonsultuotas vaistininko – homeopato, o farmakotechnikas pagamins reikiamą, tik tam klientui skyrtą preaparatą, ar arbatžolių mišinį.

  • Sveikata Verslo planas
  • Microsoft Word 61 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 50 puslapių (4199 žodžiai)
  • Kolegija
  • Audrius
  • Homeopatinės vaistinės verslo planas
    10 - 6 balsai (-ų)
Homeopatinės vaistinės verslo planas. (2016 m. Gegužės 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/homeopatines-vaistines-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 17:08
×