Homoseksualumas referatas


Visuomenės požiūris į homoseksualizmą. Įvadas. Viešoji nuomonė. Bažnyčios požiūris. Kada atsirado neigiamas požiūris į homoseksualizmą? Ką apie homoseksualizmą kalba Biblija? Ar homoseksualizmas yra nuodėmė? Kaip keitėsi krikščioniškosios moralės požiūris į homoseksualizmą? Bažnyčios požiūris į santuoką. Homoseksualizmo teisinė padėtis pasaulyje ir Lietuvoje. Homoseksualizmas ir įstatymai pasaulyje. Homoseksualistų teisinė padėtis Lietuvoje. Lietuvių nuomonė apie gėjų eitynes. Lietuvių nuomonė apie gėjų santuoką. Homoseksualizmas ir nusikalstamumas. Visuomenės apklausa apie homoseksualus. Klausimai diskusijai seminare. Anketa. Anketos rezultatai. Anketos analizė. Išvados. Literatūros sąrašas.

1.Visuomenėje vyrauja neigiamas požiūris į homoseksualizmą, nes žmonėms trūksta žinių ir informacijos šia tema.

2.Daugelis neteisingai mano, kad homoseksualizmas yra išsigimimas ar liga.

3.Bažnyčia pasisako prieš homoseksualumą.

4.5 šalyse homoseksualų santuokos yra įteisintos.

5.Gėjų eitynėms nepritaria dauguma žmonių.

6.Baiminamasi, kad vieši homoseksualų santykiai gali pakeisti vaikų mąstymą.

7.Homoseksualumas yra diskutuotinas klausimas, daugelis žmonių nesusidūrę sunkiai įsivaizduoja save įvairiose situacijose: homoseksualas draugas/giminaitis/bendradarbis, homoseksualų santuokos, homoseksualių žmonių vaikų įsivaikinimas.

  • Sociologija Referatas
  • Microsoft Word 142 KB
  • 2013 m.
  • 16 puslapių (2887 žodžiai)
  • Aistė
  • Homoseksualumas referatas
    10 - 3 balsai (-ų)
Homoseksualumas referatas. (2013 m. Rugsėjo 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/homoseksualumas-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 11:00
×