Horizontalaus ir vertikalaus darbo pasiskirstymas


Titulins lapas. Įvadas. Vertikalaus pasiskirstymo modelis. Horizontalaus pasiskirstymo modelis. Išvados. Literatūros sąrašas.

Darbo tikslas: aptarti vertikalų ir horizontalų darbo pasiskirstymo modelį. Juos palyginti ir išskirti esminius jų skirtumus.

2. operatyvinis vadovavimas - operatyvinių planų sudarymas, jų perdavymas mažesniems kolektyvams ir atskiriems vykdytojams, darbo vietų paskirstymas, sisteminės gamybos proceso veiklos bei kiekybės kontrolės organizavimas.

5. personalo valdymas – darbuotojų atranka, paskirstymas jų kvalifikacijos kėlimas.

Pagal horizontalų darbo pasidalijimą organizacijoje yra sudaryti specialūs skyriai, kurie pagal darbo specifiką yra išdėstyti viename lygyje. Jei tam tikroje organizacijoje taikomas horizontalaus darbo metodas, tai parodo, kad organizacija yra ganėtinai didelė, turi įvairios srities ir kvalifikacijos darbuotojų, bei gali savo organizacijai užtikrinti kokybišką ir greitą darbą.

Palyginus horizontalų ir vertikalų darbų paskirstymų būdus, aš manau, kad šie būdai tinka skirtingo dydžio organizacijoms. Horizontalus darbų paskirstymo būdas, mano nuomone, labiau tinkamesnis organizacijai, kuri siekia kokybiškų ir greitų rezultatų bei turi pakankamai daug darbuotojų, nes šis metodas susijęs su apribojimais atliekant darbo operacijas ir siekiant užsibrėžtų tikslų.

  • Microsoft Word 26 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (579 žodžiai)
  • Universitetas
  • Toma
  • Horizontalaus ir vertikalaus darbo pasiskirstymas
    10 - 5 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Horizontalaus ir vertikalaus darbo pasiskirstymas. (2015 m. Gegužės 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/horizontalaus-ir-vertikalaus-darbo-pasiskirstymas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 11:17
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo