Html skaidrės


HTML. Hyper text Markup Language „Hiperteksto žymėjimo kalba“. Truputis teorijos. HTML dokumentą sudaro keturios pagrindinės dalys. Pats elementariausias HTML dokumento pavyzdys. Papildykime savo pavyzdį. keletu frazių. Teksto formatavimas. Šrifto pakeitimas. Loginiai formatai. Fiziniai formatai. Spalvų kodai ir vardai. Teksto grupavimo komandos.
. Horizontali linija.

HTML kalba – speciali kalba tinklalapiams užrašyti. Joje informacijos struktūrai, išdėstymui ir formatms aprašyti vartojamos gairės ir atributai (požymiai) Hipertekstas – tekstas, kurio atskiros dalys siejamos saitais. Saitas – tinklalapio vieta, kurią spragtelėjus pele atveriamas kitas tinklalapis ir pereinama į kitą tinklalapio vietą.

Gairė – intarpas į tekstą, apibrėžiantis jo struktūrą ir raiškos elementus ( šriftą, jo dydį, pastraipų ypatybes, lenteles) Gairės atributas – html kalbos gairė parametras, keičiantis (modifikuojantis) gaire nusakomo elemento vaizdavimo savybes. Atributą sudaro vardas ir jo reikšmė. Kai kurios gairės gali būti naudojamos ir su atributais, ir be jų, kitos – tik su atributais.

Tinklalapis – tai hipertekstu parašytas žiniatinklio dokumentas. Svetainė – tai tinklalapių rinkinys, kuriuos sieja bendra tematika, priklausomybė vienai įstaigai ar kiti bendri dalykai. HTML rinkmena – tekstinė rinkmena, turinti prievardį .html (.html). Peržiūrėti HTML rinkmeną galima bet kuria naršykle.

mano pirmasis puslapislabas pasauli !.

mano pirmasis puslapislabas pasauli!na, rodos, ir viskas.     viso gero.


Teksto perkėlimas į naują eilutę, nepaliekant vertikalaus tarpo tarp teksto iki ir po komandos.

...
Tekstas, esantis tarp komandos ir jos pabaigos žymės, bus centruojamas, t.

  • MS PowerPoint 366 KB
  • 2016 m.
  • 14 puslapių (563 žodžiai)
  • Dainius
  • Html skaidrės
    10 - 4 balsai (-ų)
Html skaidrės. (2014 m. Spalio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/html-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 10:29
×