Hugo Paryžiaus katedra. Recenzija


Paryziaus katedra knyga. Paryziaus katedra aprasymas. Paryziaus katedra santrauka. Paryziaus katedra pagrindine mintis. Viktoras hugo paryžiaus katedra aprasymas. Paryziaus katedra tema. Hugo paryžiaus katedra santrauka. Hugo paryžiaus katedra aprašymas. Paryziaus katedros recenzija. Paryziaus katedra knyga aprasymas.

Knygos tema: šis romanas yra apie paryžių viduramžių laikotarpyje, meilę, gyvenimą. Knygos pagrindinė mintis: nespręsk apie knygą iš jos viršelio. Jei grazi isore nereiskia, kad grazus ir vidus knygos iškeliamos problemos: kodėl žmonės dažnai labiau vertina išronį, bet ne vidinį grožį?

Autorius: ix a. Gyvenęs viktoras hugo, tikriausiai yra vienas iš žymiausių rašytojų prancūzijoje ir visame pasaulyje. Jis buvo pripažintas savo tautos, kaip genialus dramaturgas, poetas, romantistas. V. Hugo neigiamai vertino prancūzijos teismų sistemą ir palaikė politines idėjas, kurias smerkė tuometinė šalies valdžia, todėl, kai napoleonas iii tapo imperatoriumi, jis buvo ištremtas iš šalies. Tremtyje parašė vieną garsiausių savo kūrinių vargdieniai ir po dvidešimties metų, grįžęs į savo šalį, v. Hugo tapo prancūzijos didvyriu. Kai 1885 m. Jis mirė, gedėjo visa šalis. Garsusis rašytojas buvo palaidotas po triumfo arka, tai parodo koks brangus jis buvo prancūzijai.

Aprašymas: norėsi tu ar nenorėsi, kai skaitysi šį romaną, v. Hugo nukels tave į viduramžių laikų paryžių ir į jo širdį, dievo motinos katedrą, pilną meilės, intrigų, aistru, vargo bei skausmo.

Kūrinio veikėjai labai skirtingi, įdomūs ir išskirtiniai. Kiekvienas iš jų turi savo gerųjų ir blogųjų pusių.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2011 m.
  • 1 puslapis (375 žodžiai)
  • Mokykla
  • Lollipopzz
  • Hugo Paryžiaus katedra. Recenzija
    10 - 1 balsai (-ų)
Hugo Paryžiaus katedra. Recenzija. (2011 m. Kovo 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/hugo-paryziaus-katedra-recenzija.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 14 d. 22:35
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo